Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το κορίτσι φωτιά δεύτερη φορά,κορμάρα η ίδια με γκαυλι μεγάλο κ σκληρό όμως ξενέρωσα που μετά το γανησι βγήκε Μερέντα ,για πήρα τρίο με Αντζελίνα πολύ χάλια πρόσωπο αυτή όμως κουμανταρε τη συνεύρεση , αν για αφήσεις θα σε ξεπεταξουν έχυσα μια φορά 300 ευρώ για 45 λεπτά έδωσα ,την πρώτη φορά που βρέθηκα μαζί της πέρασα πολύ καλύτερα ,το τρίο είναι δύσκολο κομμάτι αν δεν πασ με φορά και είσαι χαλαρός θα φύγουν τα ευρώ τζάμπα ,εγώ γαμουσα τη Λορένα και η άλλη μου έριχνε σφαλιάρεσ στον κωλο ,????
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
525
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 3 lycienr, hbsgr12345, mixalis mixoy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2021
Αυτό είναι το κακό με τις παρτούζες. Συνήθως, αλλιώς το φαντασιώνεσαι και το σχεδιάζεις στο μυαλό σου, αλλιώς προκύπτει στη πραγματικότητα. Συνήθως, η μία μόνο κάνει τη δουλειά και παίζει μπάλα, προσπαθούν να σε τελειώσουν γρήγορα, και στο τέλος καταλήγει απογοήτευση και ξεπέτα και κλαις τα λεφτά σου. Γι' αυτό προσωπικά, παρότι γουστάρω τρελά και το φαντασιώνομαι σούπερ, μετά από 3 αποτυχημένες που είχα κάνει στο παρελθόν, πλέον τις αποφεύγω. Τις θεωρώ πεταμένα λεφτά.
review reaction 1 Marcus77, dogo1313
07 Μαΐου, 2021
Εσυ εβγαλες κακα στο πουλι της ή αυτη στο δικο σου δεν καταλαβα μυστη μου
review reaction 3 review reaction 1 BUT-TMAN, lycienr
07 Μαΐου, 2021
Πας καλά ρε μαν ; Από τον κωλο της βγήκε , εγώ δε τον έφαγα , , τέλος πάντων γενικά χρειάζεται βελτίωση
review reaction 1 BUT-TMAN
03 Μαΐου, 2023
πρέπει να σε πέτυχε πάνω στην καβλα το τέλος της κριτικής γιατί χάθηκε κάθε επαφή με νόημα και συντακτικο
04 Μαΐου, 2023
μισές δουλειές ρε μαν. εάν καθόσουν και τον έτρωγες δεν θα έκλαιγες τα ευρωπουλα. βέβαια μετά δεν θα μπορούσες να κάτσεις .......
07 Μαΐου, 2023
Γιατι παρεξηγιεσαι μαν; Εισαι περισσοτερο αντρας δλδ τωρα που δεν τον τρως απο τραβελια αλλα τους τον δινεις;
Στην τελικη γουστα ειναι αυτα, εδω δεν κρινουμε κανεναν
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6