Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εντάξει ότι και να πω είναι λίγο !!! Η γνονενα είναι θέα !!! Εύκολο ραντεβού με ένα τηλέφωνο παρκάρω κάτω από το γαματο σπίτι περιοχή αλιμου , ανοίγει η πόρτα κ αντικρίζω αυτό το πυροβόλο γκομεναρα ούτε καν σου μοιάζει για τρανς με στη φορές διαδικασίες με πάει στο δωμάτιο κοσμάκη και κατευθείαν ορμάει πάνω στην πουτσα μου !!πιοαρα δυνατή σκύβει την κωλαρα της μπροστά μου και ψωμί τα μούτρα μου στην κωλοτρυπα της , εκείνη την ώρα παίζει με την πουτσα της που είναι ένα τέρας δεν υπάρχει η τυπισα με χώνει το Καυλί της στο στόμα και σύγχρονος με τραβάει μαλδκια τη σηκώνω βάζω προφυλακτικό και της γαμησω με δύναμη τον κωλο βογκάει δυνατά και παίζει πακι με την ψωλη της, έρχεται το τέλος της πρώτης παρτίδας σκούπισμα με μωρομαντηκο ναζί λάδι στα χέρια και αρχίζει να χαϊδεύει την πουταα μου ξανά ανεβαίνει σε δευτερόλεπτα πάνω μου κ τρίβει την τρύπα της πάνω στην πουτσα μου η Καύκασο βαράει κόκκινο , το όπλο της σηκωμένο πέρασμα προφυλακτικού και ξεκινάει το πιο γλυκό γαμισι της ζωής μιυ Ε οι θα τόσο γλυκό τον κωλο της που δεν ήθελα με τίποτα ν χύσω , σφυροκόπημα πολύ δυνατό αντέχει γύρισμα στα τέσσερα το χτίσιμο ήρθε κ για τους δυο μαζί , οι φωτογραφίες την άδικουν είναι Μουναρα !!!
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
525
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 OUROBOROS, Veritas, Mpougiampesas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2021
Αυτή στο προφίλ της στο ts-dating λέει ότι παίρνει incall 300 ευρώ. Τόσα έδωσες;
12 Απριλίου, 2021
Όχι φιλε 200 τόσα ζήτησε από το τηλέφωνο τόσα πήρε απλά ρωτάω πάντα πριν κλείσω ραντεβού
review reaction 1 OUROBOROS, dionst1
20 Απριλίου, 2021
τρέμουλο μέχρι και στην πληκτρολόγηση, πάρε ένα ηρεμιστικό ρε αδερφ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3