Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτέλους..μετα απο τόσες φόλες που έιχα φάει βρέθηκε η Μαρία να με κάνει να φύγω απο εκεί χαρούμενος!!!!

Λοιπον.... το σπίτι είναι ένα γνωστό ισόγειο στο Παγκράτι. Καθαρό με καθαρές πετσέτες.

Η Μαρία για τα δικά μου δεδομένα είναι όμορφη, ψηλή αδύνατη με κοιλιακούς και καλοσχηματισμένο εργαλείο το οποίο είναι ακρως λειτουργικό και σχετικά μεγάλο.

Της είπα οτι θέλω να είμαι παθητικός οπότε ξεκινήσαμε με πίπα... στην οποία προσπαθησε να με πνίξει πολλές φορές!!!
Μετά με έστησε στα 4 και μπήκε σχετικά ομαλά.. αφου με πήδηξε εκει για λίγο , μετά με γύρισε ανασκελα μου σήκωσε τα πόδια και αρχισε να με σφυροκοπεί!!!
Πάνω στην φάση και ενω ήμουν ετοιμος να τελειώσω με ρωτησε αν θελω να χύσει με 50 ευρώ επιπλέον. Της έριξα άκυρο αλλα παρ ολα αυτά είχε καβλώσει τόσο πολύ που οταν με ειδε να χύνω, έχυσε και αυτή μέσα μου!!! Φυσικά δεν μου ζήτησε έξτρα, απλα παραπονιόταν για το πως θα δουλέψει μετά!
Στο sosial ειναι πολύ καλή, τα Αγγλικά σχετικά καλα... ετυχε μαλλον να της αρέσω λίγο και δεν με αφηνε να φύγω.. με ρώτησε ποτε θα ξαναβρεθούμε και της είπα οτι μάλλον θα κανονίσω τρίο με την κοπέλα μου. Ηταν θετική αλλα εξηγήθηκε οτι δεν γαμαέι γυναίκες.

Μου ειπε οτι τον Σεπτέμβριο θα πάει Βραζιλία για να κάνει κάποιες πλαστικές και θα ξαναγυρίσει. Της είπα να μην το παρακάνει γιατί οι περισσότερες χαλάνε αντί να φτιάξουν.

Τελευταία φορά που είχα περάσει τόσο καλά ηταν με την Janny Costa πέρυσι!!!!
Η Janny δεν ηταν τοσο καλή στο sosial αλλα γαμούσε πιο δυνατά... πραγματικό κομπρεσερ!!!
Η Μαρία σε κερδίζει πολύ με την συμπεριφορά της και γαμάει πιο ερωτικά!!!!

Αξια!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2020
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
563
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, eroserotou, elizabeth32 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2020
Μυστη δλδ κερατωσες την γκομενα σου ή οχι τωρα που οηγες με τρανς και σε πηρε;
review reaction 1 Sontris
16 Αυγούστου, 2020
Ναι, να πάρεις και την κοπέλα σου μαζι την επόμενη φορά, να σε καμαρώσει
review reaction 3 Sontris, 968
16 Αυγούστου, 2020
Ολοι οι αγαπουληδες εδω μαζευτηκαν?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3