Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση κανονίστηκε πρωινή ώρα καθώς ήταν η μοναδική που με βόλευε. Εξαιτίας της ώρας (09:30) είχα κάποιους ενδοιασμούς αναφορικά με την απόδοση της.
Έφτασα στον γνωστό χώρο του Π. Φαληρου ο οποίος ήταν εξαιρετικός και πολύ καθαρός με μια όμορφη μουσική υπόκρουση. Σε προδιαθέτει θετικά.
Την πόρτα μου την άνοιξε η ίδια η κοπέλα η οποία φορούσε ένα σεξυ κορμάκι και ψηλοτάκουνες γόβες. Το εργαλείο ήταν φορα παρτίδα έξω. Προφανώς είναι μέρος της υποδοχής και της γνωριμίας! Σώμα εκπληκτικό και απίστευτα ψηλή. Πολύ ωραίο έκφυλο πρόσωπο και μεγάλο εργαλείο.
Αφού ακούστηκε ο ύμνος του Τσάμπιονς και στρώθηκε το σεντονάκι ξεκίνησε το ματσάκι με αμοιβαίες πίπες. Μετά από λίγο με ρώτησε αν θέλω να με πάρει και αφού της απάντησα ναι ξεκίνησε η διαδικασία των πέναλτυ.
Στα τέσσερα, ανάσκελα και όρθια. Μιλάμε για πόνο ο αστεία. Και ακούραστη. Δεν σταματούσε, Της είπα κάποια στιγμή να σταματήσουμε αλλά δεν το δέχτηκε και με ισοπέδωσε. Μου άνοιξε κανονικά τρύπα.
Και μετά από το ανελέητο σφυροκόπημα τελείωσε στο στόμα μου.
Η επικοινωνία ήταν σχετικά εύκολη επειδή ξέρω ιταλικά. Ήταν πολύ φιλική πήρε το παιχνίδι στα χέρια της και το οδήγησε εκεί που ήθελε. Πολύ όμορφη, εξαιρετικές καμπύλες με λειτουργικό μεγάλο εργαλείο. Εμφανισιακά μου άρεσε πολύ και την κατατάσσω στην πρώτη τριάδα των πιο δυνατών εμπειριών.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους παθητικούς. Με προσοχη βέβαια γιατί δεν παίζει....
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Spring.co
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
330
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Pegging Slave, Benreilly και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2020
Σε έχυσε χωρίς έξτρα χρέωση?
Αυτή γράφει πως δεν κάνει σκόντο κτλ.
Τέσπα αφού πέρασες όμορφα όλα καλά.
04 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως το γράφω! Ναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2