Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πίσω από το Χίλτον απογευματινές ώρες. Μετά τη καραντίνα ήμουν διστακτικός αλλά η αγαμία και η χειρονακτική εργασία των δυο μηνών έδιωξαν τις αναστολές μου. Ήμουν σχετικά κουρασμένος οπότε προτίμησα τον παθητικό ρόλο. Η ανεύρεση τρανσ δεν ήταν δύσκολη επιλογή. Αφού η γιούλι είχε πάει Θεσσαλονίκη κατέληξα στην Έλενα. Είναι όπως τη βλέπετε στις φωτογραφίες. Μετά τις απαραίτητες συστάσεις και το δικό μου ντουζάκι με περίμενε στο σκοτεινό δωμάτιο. Είχε πραγματικά λίγο φως αλλά τόσο ώστε να βλέπεις τη πουτσα της να καυλώνει. Πραγματικά μεγάλο και καλό εργαλείο. Αξίζει να το γλύφεις πολύ. Σκληραίνει όντως αμέσως. Αφού με έβαλε κανα δυο δάκτυλα στο κώλο με στήνει με σηκωμένα πόδια και ξεκινάει το πήδημα. Εγώ γούσταρα από τη μία πολύ αλλά πονούσα από την άλλη. Είναι όντως μεγάλο το εργαλέιο της. Αφού της έλεγα σιγα αλλά να μην σταμητήσει κιόλας μετα από ένα δεκάλεπτο σφυροκόπημα με κάνει και χύνω. Αυτή πρέπει να είχε καυλώσει πολύ γιατί συνέχιζε να με πηδάει λέγοντας μου θέλω να σε χύσω. Αλλά πονούσα πολύ και της είπα να σταματήσει. Βγήκε αλλα πρεέπι να έκανε πολύ ώρα να ξεκαυλώσει! Γενικά πολύ ενεργητική και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα είδικά όταν θέλω να έχω το παθητικό ρόλο.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2020
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Robertj, tampalouka, blackRaven και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού