Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γυρνώντας σπίτι μετά από μια κουραστική μέρα στην δουλειά είχα όρεξη για μια συνάντηση με μια κοπέλα με καλά υδραυλικά συστήματα!!!!
Έτσι αποφάσισα και πήρα τηλέφωνο την φίλη μου την Φένια μετά από δέκα λεπτά έμπαινα στο καθαρό σπίτι της.
Αμέσως η Φένια μου έδωσε αντισηπτικό τζελ για τα χέρια και στην συνέχεια μπήκαμε στο δωμάτιο για να αρχίσει το ματσ.
Με την Φένια για άλλη μια φορά πέρασα φανταστικά είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει και το σημαντικότερο είναι πάντα με το εργαλείο της όρθιο στο 100%...
Ξεκίνησα με μια πολύ καλή πίπα που ευχαριστιόμαστε κάθε φορά και οι δύο μέχρι που η τεράστια πουτσα της έγινε πέτρα....
Μετά μου έκανε και η πανέμορφη Φένια μια πολύ καλή πίπα όπου εξαφάνισε την πουτσα μου μέσα στο στόμα της και στην συνέχεια κατάφερε για άλλη μια φορά μέσα στην καύλα μου να με πείσει να φάω το καυλι της όλο μέσα στον Κόλο μου....(δεν ξέρω πως αλλά είναι η μοναδική που κάθε φορά καταφέρνει να με καρφώνει...)
Στην αρχή με πέθανε αλλά σιγά σιγά το συνήθισα και μου άρεσε μέχρι που χύσαμε παρέα!!!!
Φένια μου είσαι φοβερή και τρομερή!!!
Ααααα και για να μην ξεχάσω να σας πω ότι μέσα στην καραντίνα η Φένια κατάφερε να κάνει ένα κορμί σκέτη κόλαση....
Άνετα μπορεί να γίνει μοντέλο είναι κορμάρα δυνατη!!!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
pirkavlos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
517
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Atridis, kablomenos90 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού