Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση έγινε πέρυσι. Είχα δει διάφορα βιντεάκια, ήξερα ότι δεν ήταν ιδιαίτερα όμορφη αλλά οι πρόσφατες photos της την έδειχναν πολύ καλύτερη και θεώρησα ότι ίσως είχε κάνει επεμβάσεις. Μπα...

Ας το πάμε απ' την αρχή. Έκλεισα και μου έστειλε να πάω στο Κουκάκι. Μόλις φτάνω και της στέλνω, δεν μου απαντάει. Φεύγω και μετά από ~20 λεπτά μου στέλνει sorry, ότι μόλις επέστρεψε και να πάω να τη βρω. Με τα πήγαινε-έλα, ξεκινήσαμε περίπου 1 ώρα μετά το ραντεβού. Συνεννόηση σε λίγα Αγγλικά και ελάχιστα Ελληνικά.

Στο πρόσωπο δεν μου άρεσε. Δεν ήταν βαμμένη/περιποιημένη όπως είχα ζητήσει και δεν μου έβγαζε τίποτα το θηλυκό. Το σώμα χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες, δεν μου έκανε καμία εντύπωση. Και πάμε στα καυτά ζητήματα: Το εργαλείο ήξερα ότι θα ήταν μεγαλοπρεπές έχοντας δει τα videos και τις άλλες κριτικές. Ωστόσο, τόση ώρα το έγλειφα και πλήρη στύση δεν είδα. Το έπαιζε όλη την ώρα προσπαθώντας να σκληρύνει για να με πάρει στα 4, αλλά δεν τα κατάφερνε - είσοδος με δυσκολία για 5-10 δευτερόλεπτα και μετά πτώση. Δεν μου φάνηκε απρόθυμη, απλά δεν της έβγαινε. Ποιος ξέρει, ίσως είχε πιει, ίσως είχε πάρει άλλους 10, ίσως δεν με γούσταρε, τι να πω;

Τελείωσα μόνος μου και έφυγα πριν την ώρα που είχα πληρώσει. Δεν θα ξαναπήγαινα.


Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
263
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dionst1, lycienr, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού