Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Αμάντα ήταν η πρώτη φορά ως παθητικός.
Είναι πολύ όμορφη στο πρόσωπο. Ο πλαστικός πραγματοποίησε εξαιρετική δουλειά.

Ο χώρος της είναι πλησίον του One Salonika μια γκαρσονιέρα με ένα στρώμα χωρίς κρεβάτι καλό σε γενικές γραμμές.
Ξεκινήσαμε προκαταρκτικά και ήταν πολύ καλή σε αυτό με χαιδέματα γλυψίματα και ωραία συμμετοχή. Έχει ωραίο Πούτσο όχι κανένα μπουρί αλλά σε καλό μέγεθος. Μου τον πλησιάζει και μου τον προσφέρει στο στόμα' αρχίζω να τον παίρνω και η Αμάντα ταυτόχρονα να με γλύφει και να ρουφάει τα αρχίδια.Στη συνέχεια άρχισε να μου χαιδεύει τον προστάτη και να κατεβαίνει προς τον κώλο μου. Είχα καβλώσει τόσο που όταν άρχισε να πιέζει παραπάνω την άφησα και μου βαλε το κολοδάκτυλο. Μετά μου έβαλε λιπαντικό έπαιξε λίγο με την τρύπα μου και έβαλε και 2ο δάκτυλο. Η κάβλα είχε βαρέσει κόκκινο και πλέον έκανε ότι ήθελε. Το μυαλό μου πλέον ελεγχόταν από εκείνη και από την κάβλα που με πότισε.
Αφού με άνοιξε και άλλο με τρίτο δάκτυλο και πολλά τσιμπούκια ταυτόχρονα με γύρισε στα τέσσερα και μου τον φόρεσε. Ένιωθα το καβλί της σκληρό μέσα στον κόλο μου απολαμβάνοντας την μοναδική αίσθηση που πρώτη φορά ζούσα.
Αφού με πήδηξε αρκετά αλλάξαμε ρόλους και τη γάμισα και γω για λίγο, αλλά τη μέρα αυτή ζητούσα πιο πολύ την πούτσα της. Έτσι αλλάξαμε πάλι βάζοντας με ανάσκελα με σηκωμένα τα πόδια και με γάμισε για περ 5 λεπτά ακόμα ώσπου και έχυσα.

Μοναδική εμπειρία!
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxnnn, Pegging Slave, SheFucker και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2020
υπάρχει ακόμα η Αμάντα στην Θεσσαλονίκη ; Ρωτάω γιατί δεν βλέπω αγγελίες της. Είχε κάνει μια ολιγοήμερη επίσκεψη στην Αθήνα πριν χρόνια και πέρασα καταπληκτικά μαζί της ως παθητική. Ήταν δε εξαιρετικά θηλυκή και ναζιάρα
10 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς δεν μπορώ να σου απαντήσω. Όντως απουσιάζει αγγελία της εδώ και πολύ καιρό.
04 Νοεμβρίου, 2021
Καλημέρα, έχει η κοπέλα Facebook ή Instagram, θέλω να την ρωτήσω κάποια πράγματα πριν πάω.
Αγγελία βρίσκω, εάν είναι αυτή.
https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/amanda_i1044565
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3