Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ιωάννα την είχα πετύχει πρώτη φορά πριν μερικά χρόνια στη Γιαννιτσών νομίζοντας ότι ήταν γκομενάκι. Φορούσε στενό κολάν, ωραίο στυλ, με γυαλιά γενικά πολύ ωραία εμφάνιση. Ήταν μεγαλη έκπληξη όταν διαπίστωσα πως δεν πρόκειται για γκομενίτσα αλλά για trans.
Από τότε μου φυτεύθηκε η ιδέα να πάω μαζί της και η ώρα αυτή συνέβη πριν μερικούς μήνες.
Γρήγορη επικοινωνία και άμεσα η συνάντηση. Ο χώρος της είναι σε άθλιο κτίριο. Το διαμέρισμα παλιό αλλά το δωμάτιο υποφερτό με ένα καθρέπτη απέναντι από το κρεβάτι.
Έχει βάψει τα μαλιά της ξανθά. Προσωπικά θεωρώ ότι τα μαύρα της ταιριάζουν περισσότερο.
Έχει εξαιρετική εμπειρία στο κρεβάτι. Της εξήγησα ότι είμαι σχετικά άπειρος και ανταποκρίθηκε με υπομονή και προσοχή.
Ξεκινήσαμε με λίγα προκαταρκτικά τίποτα όμως ιδιαίτερο απόλυτα επαγγελματικές κινήσεις
Το εργαλείο της αρκετά μεγάλο και λειτουργικό. Αλληλοπιπωθήκαμε για αρκετή ώρα αλλά δεν άφηνε καραμέλωμα γιατί δεν της αρέσει.
Στη συνέχεια με γύρισε ανάσκελα και αφού μου σήκωσε τα πόδια με προσεκτικές κινήσεις εισέβαλε και άρχισε το πήδημα το οποίο συνεχίστηκε για λιγότερο από 10 λεπτά όταν και βγήκε λέγοντας ότι της έπεσε πράγμα που δεν ίσχυε.
Στην συνέχεια ενώ ήμουν ανάσκελα ανέβηκε πάνω μου και μου έβαλε τον πούτσο της στο στόμα ενώ με πίπωνε και μου έπαιζε τον πούτσο ώσπου και έχυσα.
Καλή εμπειρία σε γενικές γραμμές αλλά κυριάρχησε η αίσθηση της διεκπεραίωσης.


Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
90
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, perseas, monstercock greece και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού