Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλεπωντας τις αρνητικες κριτικες πιο κατω και επειδη της το ειχα υποσχεθει ειπα να γραψω και εγω την εμπειρια μου

Αρχικα η κοπελα ειναι πανεμορφη ιδια ακριβως με τις φωτογραφιες ,με το που την συναντησα επαθα πλακα ΓλώσσαΓλώσσα
Με υποδεχτηκε με θερμη αγκαλια μου προσεφερε και νερο,μπηκα κατευθειαν για μπανιο και μετα δωματιο για αγωνα
Επειδη δεν εχω πολλες εμπειριες με τρανς ημουν λιγο σφιχτος,το καταλαβε και αρχισαμε τις αγκαλιες και τα χαμουρεματα
μετα απιστευτη πιπα για οσκαρ και γλειψιμο την κατω περιοχη Ναι!Ναι!
Περναει προφυλακτικο και με αρχιζει σε ενα τρελο σφυροκοπιμα που με εκανε να μην μπορω δω μπροστα μου ετσι συνεχεισαμε για αρκετη ωρα μεχρι που ηρθε το τελος πανηγυρικα
μετα παλι μπανακι και μου εκανε ενα απιστευτο μασαζ οπου και ειπαμε αρκετα πραγματα
Απλα να πω οτι οι κακες κριτικες οπως και ιδια μου ειπε ισως οφειλονται στο φορτο εργασια της
Παντως η δικη μου εμπειρια ηταν πολυ θετικη και σιγουρα θα ξαναπηγαινα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

*Raphaella Έρωταςse lo leggi, sai che sei perfetto
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
johnlittle
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
186
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, dionst1, travestolagnos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2020
Όχι ρε πούστη μου!!! Δεν είδα τον τίτλο και από τις φωτό νόμιζα ότι είναι γυναίκα cg!!! Ρε να σου γαμήσω η τεχνολογία!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1