Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τί να πει κανείς για την Αθηνά!!! Πραγματικά ξεχωριστή. Με υποδέχθηκε με ολόσωμο εσώρουχο και το "τέρας" να κρέμεται. Θέλεις δεν θέλεις υποβάλλεσαι και μένεις να το κοιτάς σαν λιγούρης!!! Ο χώρος της πεντακάθαρος και προσεγμένος. Μπάνιο με όλα τα κομφόρ και πολλές οδηγίες χρήσης και πλύσης: eyeroll:ΕμμμμΕμμμμ. Στον αγώνα, δεν σου αφήνει και πολλά περιθώρια. Μόλις καταλάβει ότι έχεις επιλέξει τον οαθητικό ρόλο, σου δίνει και καταλαβαίνεις. Πιέζει για deep throats και, όσο άπειρος και αν είσαι, σε "υποχρεώνει" να το καταφέρεις. Στο γαμήσι είναι προσεκτική μέχρι να σε "εμβολίσει" στη συνέχεια όμως γίνεται μάχη. Την έχω επισκεφθεί δύο φορές. Την πρώτη δεν είχα καταφέρει να "χειρισθώ" το μέγεθός της. Η ίδια όμως δεν πτοήθηκε καθόλου και έκανε φιλότιμες προσπάθεις για να με ικανοποιήσει. Είχα φύγει ικανοποιημένος γιατλι, αν και η συνάντηση είχε "αποτύχει" ευθυνόμουν αποκλειστικά εγώ για αυτό και η ίδια είχε, πραγματικά, καταβάλει προσπάθεια. Επέστρεψα μετά από αρκετά χρόνια και πιο "προπονημένος". Την δεύτερη αυτή φορά έφυγα ενθουσιασμένος. Εξαιρετική στο social και πριν και μετά. Δεν ξέρω γιατί δεν την ξαναεπισκέφθηκα. Ίσως γιατί ανακάλυψα τις Βραζιλιάνες και άρχισα να περιπλανιέμαι στις δικές τους διαδρομές, γοητευμένος από τις υπέροχες φωτογραφίες στις αγγελίες τους. Ίσως γιατί είναι πιο άνετα να επισκέπτεσαι μία τρανσέξουαλ και να μην μιλάς ελληνικά. Την σκέφτομαι όμως με νοσταλγία και θα ήθελα να την ξαναεπισκεφτώ.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
eroserotou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntiknik, braveheart69, OUROBOROS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού