Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Giselle έχω βρεθει τρεις συνολικά φορές τα χρόνια που είναι στην Αθήνα. Τελευταία συνάντηση προ ενός περίπου έτους. Ο χώρος της είναι ακατάστατος και όχι καθαρός (για να το πω ευγενικά). Υπήρχε η δυνατότητα ντους πριν και μετά. Δίνει παντόφλες και πετσέτες. Με υποδέχθηκε και τις τρεις φορές με σέξυ εσώρουχα και μου πρόσφερε ποτό/αναψυκτικό/νερό. Στην πραγματικότητα είναι πιο αρρενωπή και πιο γερασμένη από ο,τι φαίνεται στις φωτογραφίες, χωρίς όμως να σε απογοητεύει η εμφάνισή της. Το αντίθετο θα έλεγα. Από κορμί κορμάρα. Απαλό και γυναικείο. Όργανο κανόνι. Την πρώτη φορά ενθουσιάστηκα. Γαμούσε και γαμιόταν σαν τρελή. Πρόθυμη για όλα. Πρότεινε η ίδια στάσεις και έκανε τα πάντα για να σε κερδίσει και να περάσεις καλά. Νόμιζα ότι είχα βρει την μία, που θα με απάλλασε από τις άσκοπες και επίπονες περιπλανήσεις. Δυστυχώς τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν έτσι. Δεν είμαι τακτικός επισκέπτης, οπότε όταν την επισκέφθηκα μετά από κάποιους μήνες διαπίστωσα απροθυμία και βαριεστημάρα. Επειδή θέλω να είμαι καλοπροαίρετος, απέδωσα την έλλειψη διάθεσης αλλά και την αδιάφορη συμπεριφορά σε κούραση ή/και το θεώρησα περιστασιακό. Ωστόσο η τρίτη επίσκεψη ήταν αρκετή για να επιβεβαιώσω όσα έχει γράψει συναγωνιστής πιο κάτω. Ήταν απρόθυμη, αδιάφορη και τον έπαιζε μανιασμένα με κλειστά τα μάτια, μήπως και της σηκωθεί. Σηκωνόταν, έπεφτε, ξανά μαλακία και τσόντα στιν υπολογιστή. Φαινόταν σα χαμένη και δεν έδινε σημασία στον πελάτη που είχε στο κρεβάτι της. Έφυγα απογοητευμένις και στενοχωρημένος για την κακή εξέλιξή της. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, στην τελική, αλλά δεν τα ευχαριστήθηκα κιόλας, στην καλύτερη των περιπτώσεων. Το "ίσως" στην ερώτηση αν θα την ξαναέβλεπε, έχει να κάνει αποκλειστικά με την πρώτη θεϊκή εμπειρία που μου χάρισε και με τη νοσταλγία αυτής. Άλλωστε ποιός αποκλείει να υποκύψει, ξανά και ξανά, στα κελεύσματα της κάβλας του, αν και γνωρίζει ότι μπορεί να τον οδηγήσουν στον όλεθρο;ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eroserotou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, monstercock greece, SheFucker και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2020
Ούτε "ίσως" φιλαράκι. Με τίποτα. Και σε μένα τα ίδια ήταν. Βλέμμα στο άπειρο και την έπαιζε σα μανιακή μπας και της σηκωθεί. Για τα μπάζα.
06 Ιουλίου, 2020
Συμφωνω και ταυτιζομαι με τα σχολια και των δυο σας. Την εχω δει 4-5 φορες τα τελευταια χρονια και εν ολιγοις ειχα παραλληλες εμπειριες και συναισθηματα με τον συναγωνιστη eroserotou. Κριμα γιατι επειδη εχουμε μιλησειμερικες φορες ειναι ενας καλο παιδι αλλα ξεκαθαρα πλεον σε βαθεια καταθλιψη. Ξερω αυτο δεν βοηθαει εμας που για αλλο ψαχνουμε ... αλλα απλα το αναφερω. Δεν ειναι πια για μας. Ο Θεος να δωσει να λυσει τα θεματα της...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2