Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε πέρυσι. Βλέπω ότι δεν υπάρχει κριτική παρ' ότι η κοπέλα έχει ρίξει άγκυρα στην Αθήνα, γι' αυτό ας πω συνοπτικά την εμπειρία μου.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι όμορφη, το πρόσωπό της αρκετά κοντά στις photos. Το στήθος που βλέπετε στις photos είναι τελείως photoshop, στην πραγματικότητα είναι σχεδόν ανύπαρκτο. Η κοπέλα δεν ήταν βαμμένη όταν πήγα, παρ' ότι το είχα ζητήσει.

Επικοινωνία κοντά στο μηδέν, δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου αγγλικά, αλλά επειδή ήταν ευγενική και πρόθυμη συνεννοηθήκαμε κάπως.

Στα του αγώνα, ήταν πολύ πρόθυμη και υπομονετική, έκανε ό,τι της ζήτησα. Είχε ενεργητικό ρόλο που αξιοποίησε με μαεστρία μέχρι που έχυσε όσο με είχε στα 4, πράγμα που μου άρεσε. Μετά blow-handjob για να τελειώσω κι εγώ.

Δεν ήταν κακή εμπειρία. Δεν είμαι σίγουρος αν θα ξαναπήγαινα, διότι δεν μου άρεσε που δεν είχε καθόλου στήθος (θέλω να υπάρχει κάτι βρε αδερφέ).
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
263
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hawk1678, blackRaven, SheFucker και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2020
Συφωνώ πλήρως με την κριτική σου. Να προσθέσω μόνο , επειδή την είχα επισκεφθεί πριν τρείς μήνες ,ότι στο μεταξύ έχει βάλει στήθος. Οπότε μπορείς να ξαναπαίξεις, αν μας αφησει ποτέ ο κορωνοιός!
Τ
τουτανχαμων
13 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον!!! Ευχαριστώ για την πληροφορία!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2