Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι από αυτές τις περιπτώσεις που χαλιέμαι που δε ζω στην Αθήνα , η Άννα στο τηλέφωνο γατούλα που σε υπνωτίζει να πας να γεμίσεις !!!! Σπίτι κοντά στην Βικτόρια αρκετά καθαρό , το μωρό απίστευτο από κοντά πολύ καλύτερο από τος φωτό , κανονική γυναίκα , κατευθείαν στο ψητό πίπα σεμινάριο έχω βρεθεί μαζί της δυο η τρεις φορές κ όπως κ να έχει μόλις κάνω τον κύκλο με αυτές που θέλω ν επισκεφτώ θα πάω πάλι , το κορίτσι απλά γουστάρει πολύ !!!!στησιματα τρέλα πολύ διάθεση κ πολύ καυλα κ από τις δυο πλευρές , μόλις τς είπα ουι είμαι παντρεμένος βάλθηκε ν με κάνει ν αναθεωρήσω κ ουι οι τρανς είναι καλύτερες για τους άντρες !!!! Κάτι κατάφερε το άτομο δεν παίζεται αρκεί ν μην προσβάλεις κ να πας με χαμηλά την μπάλα γιατί από ότι είναι πολύ ανεξάρτητη κ μεγάλο μαγκάκι ,, εγώ πέρασα σούπερ !!!!!! 60 έδωσα γιατί είχα τρία 20 ρικα κ το δεκάρικο το άφησα τις αν κ δεν ήθελε ,, μπράβο στη καυλα την Νάντια
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
60
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
525
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 OUROBOROS, Veritas, Benreilly και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2020
το τελευτεο καιρο που την βλεπω που κ που θεωρω οτι εχει φταξει απο εμφανιση και στα τ εργου καλη αλλα δεν τρελαθηκα κ ολας συγουρα υπαρχουν και καλητερες
29 Μαρτίου, 2020
Ρε μπαρμπα, θα μας τρελάνεις ;;; !!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Γράφεις 4-5 κριτικές όλες με τη μία, όλες μέσα Μαρτίου και βάζεις ημερομηνίες 2016 !!!! Θυμός

Αρκεί με τα τρόλια εδώ μέσα πια !!
06 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε δεν έχω λόγω μα τροπάρι κανόνα κ καμία , το ότι γράφω Μάρτιο είναι επειδή Μάρτιο έγραφα κ αυτές τις κριτικές και ήταν ήδη εκεί και όσο για τη χρόνια που ήταν το μόνο που άλλαζα το έκανα γιατί περίπου εκείνη τη χρόνια ανέβαινα συχνά στην Αθήνα , και δεν παίζει τίποτα άλλο , πάντως σε ευχαριστώ κιτ διάβασες όλες τος κριτικές μου , απλά για μα ξέρεις εδώ κ κάποτε χρόνια κάθε μέρα μπαίνω στο μου γιατί μένω κ δουλεύω μαζί με τη γυναίκα μου κ δεν έχω χρόνο να γραφή κριτικές !!!
review reaction 1 OUROBOROS
04 Μαΐου, 2020
Ψαχνω την αγγελία της αλλά δεν τη βρίσκω.Αν θέλει κάποιος συναγωνιστής...Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4