Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
το μόνο αρνητικό ήταν η παλαβή κίνηση στο Παγκράτι. Υποτίθεται ότι υπάρχει οικονομική κρίση κι ότι κυκλοφορεί και ιός, όμως στους δρόμους γίνονταν ο κακός χαμός. Φθάνω με καθυστέρηση σε ένα διαμέρισμα μιας συνηθισμένης πολυκατοικίας και με υποδέχεται μια ...... κούκλα. Αστέρι στην εμφάνιση, τελεία και παύλα. Κάνω ντους και ξεκινά το ματς που διήρκησε όντως πάνω από μια ώρα. Να τονίσω ότι η Μαρία Ισις μου είπε ότι είναι πιο πολύ άκτιβ κι ότι όντως στην Αθήνα έχει σχεδόν αποκλειστική πελατεία παθητικούς, κατανοητό άλλωστε λόγω και εργαλείου μεγάλου. Της εξήγησα τα γούστα μου και τα οποία άλλωστε είχα ξεκαθαρίσει και από το τηλέφωνο. Όντως, καταρχήν πίπα για σεμινάριο και με όρεξη μεγάλη. Ακολούθησε καταπληκτικό γαμήσι στο στενό της κωλαράκι σε διάφορες στάσεις και παραλλαγές και το οποίο το απόλαυσα όσο δεν πάει. Το κορίτσι δεν έχει κολλήματα και απολαμβάνει αυτό που κάνει και αυτό φάνηκε και στην συνάντησή μας. Πολύ καλή εμπειρία από ένα άτομο χαρούμενο, γεμάτο θετική ενέργεια και που μεταδίδει την αισιοδοξία του και την καλή του διάθεση. Σίγουρα θα επαναληφθεί το ματς πριν να φύγει.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.454
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, shin_, Μάριος/Μαράκι και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2020
Κι εγώ είχα περάσει αρκετά καλά μαζί της (δες παρακάτω κριτική). Σε άλλο ρόλο, βέβαια, αλλά είχα περάσει πολύ καλά. Είναι πράγματι πολύ ευχάριστο κορίτσι, χαμογελαστό, και στη πράξη τα δίνει όλα, δύναμη.
Δεν συμφωνούμε βέβαια στο "κούκλα", αλλά αυτά είναι προσωπικά γούστα του καθενός...
Καλά να περνάς φίλε μου!
12 Μαρτίου, 2020
Σε ευχαριστώ dionst
Να είσαι καλά και να περνάς υπέροχα
13 Μαρτίου, 2020
Που μπορώ να βρω το τηλέφωνό της;
16 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο γνωστό σάϊτ ts-dating

google it, mon ami
01 Μαΐου, 2020
Παιδια τα τηλεφωνα κ.λ.π. που τα βρισκετε?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5