Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά γράφω οπότε οποιοσδήποτε είναι δύσπιστος σχετικά με αυτά που θα γράψω τον καταλαβαίνω, εγώ απλά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου Γερο-μύστης

Διαβάζοντας τις κριτικές εδώ και κάποια σκόρπια σχόλια στο φόρουμ αποφάσισα αν και πρωτάρης να μπω στα βαθιά και να επισκευτώ την Yuli.
Όταν λέω πρωτάρης διαυκρινίζω ότι έχω πειραματιστεί μόνος μου με μεσαίου μεγέθους δονητήΝαι!, αλλά κι αυτό λίγο γιατί πονούσε αρκετά.
Σγίγγω λοιπόν τα δόντια αφού έχω δει (και με εξιτάρει) τί ...κουβαλάει η Yuli, και ελπίζω για το καλύτερο.

Συνεννόηση από το τηλέφωνο άψογη (σε αγγλικά και ελληνικά, αλλά δεν μιλάει η Yuli) βρήκα εύκολα το σπίτι και όταν έφτασα πήρα ξανά τηλ και μου άνοιξαν.
Το δωμάτιο πεντακάθαρο και με πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, κεράκια, απαλή μουσική, κλπ.

Έρχεται η Yuli και μου πέφτει το σαγόνι. Κυριολεκτικά. Έρωτας Καταρχάς αν την έβλεπα έξω μόνο λόγω ύψους ίσως να ψυλλιαζόμουν ότι ειναι τρανς, είναι πιο όμορφη απ'ό,τι στις φωτογραφίες (το έχουν γράψει κι άλλοι αυτό).
Αλλά τί να λέμε τώρα παιδιά, ποιες γυναίκες, η κοπέλα ειναι η απόλυτη ΘΕΑ!
Έρχεται λοιπόν ένας κορίτσαρος 2 μέτρα (με ψηλοτακουνα, χωρίς πρέπει να είναι γύρω στο 1.86-1.88 γιατί είμαι 1.83 και πάλι με περνούσε αρκετά.
Σώμα φανταστικό με άψογες αναλογίες, προς το λεπτεπίλεπτο αλλά ακρετά ψωμομένη εκεί μου πρέπει (στήθος, μπούτια, κώλος).
Δυστυχώς δεν μιλάει καθόλου αγγλικά (γι'αυτό και το μοναδικό 9άρι στη βαθμολογία), αλλά έχει τέτοια αύρα και τέτοιο μπρίο που σχεδόν δεν είναι πρόβλημα, ο,τι ελάχιστα ξέρω από πορτογαλικά και ιταλικά βοήθησαν λίγο.
Χορεύει, γελάει και είναι γενικώς υπέροχη, χαιδευόμαστε και φιλιόμαστε λίγο στο όρθιο, πρώτα χωρίς γλώσσα, σιγά σιγά με.
Ξεντύνουμε ο ένας τον άλλο, κι εκεί παθαίνω το δεύτερο σοκ.
Άλλο να βλέπεις τα προσόντα της από φωτογραφίες κι άλλο από κοντα.
Το εργαλείο της χοντρό και αρχίζει από τα 14-15 εκ και -ευτυχως για μενα- δεν το είδα να τερματίζει, αλλά στα 20-21 εκ. που έφτασε ήταν ήδη αρκετά τρομακτικό.
Τα παίρνει και τα δυο στα χέρια της τα βαζει δίπλα-δίπλα, γελάει και μου λέει "padre e figlio" (πατέρας και γιος).
Όντως ακόμη και ξεκάβλωτο, το εργαλείο της ήταν και πιο μακρύ και πιο χοντρό από το δικό μου που είναι 12 εκ σε πλήρη στύση Εμμμμ.
Σε κανα πενταλεπτο αφήνει τα χαδάκια και σκληραίνει λίγο ύφος.
Με βαζει να γονατίσω και να της πάρω πίπα.
Κανω ό,τι μπορώ για πρωτάρης, φυσικά δεν μπορώ να το πάρω όλο.
Αυτή πιέζει κυριαρχικά να πάρω όσο μπορώ ωσπου να πνίγομαι, το κάνουμε 3-4 φορές αυτό για κανα πεντάλεπτο, ευτυχώς είμαι άφαγος κι έτσι αποφεύγω πιθανούς εμετούς.
Δεν θέλει και παραπάνω, της έχει γίνει ηδη ρόπαλο και με βαζει στην άκρη του κρεβατιού να τουρλώσω κώλο.
Εκεί αρχιζουν τα δύσκολα γιατί δεν μπαίνει με τίποτα.
Μετα από αρκετή ώρα φιλότιμής προσπάθειας και αφού μάλλον της έχει πέσει λιγάκι, καταφέρνει να παραβιάσει τη δίοδο.
Ξεκινάει να το χώνει, τα βλέπω όλα αλλά δεν την σταματάω.
Αυτη το πάει προοδευτικά, μου λέει και προστυχόλογα εν τω μεταξύ που δεν τα καταλαβαίνω αλλά με έχει καβλώσει και έτσι αντεχω τον πόνο. Ναι!
Το δύσκολο κομμάτι κράτησε κανα τεταρτο, ευτυχως συνεχισε να ειναι ευδιαθετη και δεν ξενερωσε, μετά το συνήθισα και ακολούθησε το έλα να δεις!
Μιλάμε για π ο λ υ β ό λ ο, με είχε βάλει κάτω και με πυροβολούσε για τουλάχιστον 40 λεπτά!
4 φορές σταμάτησε τη γεώτρηση, ξαπόσταινε ένα λεπτάκι και μετά αμέσως παλι ρόπαλο το εργαλείο, καινούριο προφυλακτικό και ξανά μέσα!
Επαθα πλάκα με τις αντοχές και τις ορμές της, της το'πα κιολας και νομιζω το καταλαβε γιατι αρχισε να λεει για καλη διατροφή που κάνει κλπ.
Με πήρε missionary, πισοκωλητό αυτή όρθια και doggy, και σε καθεμια απο τις στασεις σφυροκοπουσε ανελεητα κανα δεκάλεπτο.
Είχα για πρώτη φορά οργασμό από προστάτη στο doggy που εκεί είχε καβλώσει πολύ και με κάρφωνε τόσο μέσα που ένιωθα οτι θα βγει το παλαμαρι της απο μπροστά. Κατσικογάμης
Αυτή συνέχισε σε αμείωτους ρυθμούς, ώσπου την έκοψα γιατί δεν άντεχα άλλο, είχα πια φάει τέτοιο σφυροκόπημα που πονούσαν μέχρι και τα κωλομέρια μου.
Είχε περάσει και η μία ώρα χωρις να το καταλαβουμε.
Στο τέλος καθήσαμε ήρθαμε κοντά και είπαμε κάποια πράγματα που δεν χρειάζεται να αναφερθώ γιατί είναι ιδιωτικά.

Συνοψις: Εμφάνιση σούπερ, συμπεριφορά απίθανη και συμμετοχή οδοστρωτήρας.
Για την τιμή, τα 150 πονάνε στην τσέπη, αλλά ευτυχώς η Yuli δεν έρχεται κάθε μέρα!

Και ολα τα παραπάνω αφορούν τον ενεργητικό της ρόλο στον οποίο ξεπέρασε τις πιο αισιόδοξες προσδοκίες μου.
Στο τελευταίο διάλλειμα είχα κατακαβλώσει μαζί της και της είπα να είμαι εγώ ενεργητικός, αλλά μάλλον κατάλαβε το αντίθετο, με κούμπωσε doggy και τα υπόλοιπα είναι ιστορία.
Οπότε για τον παθητικό της ρόλο δεν μπορώ να πω. Χωρίς να ξέρω καν αν της αρέσει, πιστευω λογω εμφανισης και ερωτισμου θα μπορουσε να ανταποκριθει μια χαρα. Αλλα δεν ξερω αν ειναι κατι που κανει.

Για μένα το κεφάλαιο τρανς ανοίγει και κλείνει με τη Yuli μιας και δεν πιστευω να βρω κατι που να συγκρινεται με την απίστευτη εμπειρία που έζησα. Προσκύνημα
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Benreilly, gamgeesam2289, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2020
Αφού δε μιλάει γρι αγγλικά πως γίνεται να κατάλαβες όλα αυτά και να συζητούσατε κιόλας στο τέλος;
20 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχει τέτοια αύρα και τέτοιο μπρίο που σχεδόν δεν είναι πρόβλημα, ο,τι ελάχιστα ξέρω από πορτογαλικά και ιταλικά βοήθησαν λίγο

(διαβαζουμε πριν σχολιάσουμε)
20 Φεβρουαρίου, 2020
Ρε μεγάλε χαράς το κουράγιο σου να βάλεις αυτό το καβλι στο κωλο σου και όχι να το χώσεις στον δικό της .....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3