Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν με το που ανοίγει η πόρτα βλέπω ένα κοριτσάκι ! Όπως σας το λέω ! Εγώ περίμενα να είναι ψηλή γιατί στις φωτογραφίες έτσι φαίνεται αλλά ήταν πολύ Κοντούλη και αδύνατη ! Κατά τα αλλά έχει ένα τεράστιο εργαλείο ! Σε σχέση με το σώμα της κάνει μεγάλη αντίθεση πράγμα που το κάνει να φαίνεται ακόμα μεγαλύτερο είχα ξαπλώσει κάθεται πάνω στην κοιλιά μου και κάνει στα δεξιά το εσώρουχο ! Το έπαιζε ντροπαλή στην αρχή έχει ωραίο χαμόγελο ήθελε να της πάρω πίπα παρά πολύ ! Τελικά την έβαλα και μου πήρε εκείνη ! Αποτι θυμάμαι δεν ήταν και η καλύτερη που μου είχαν πάρει αλλά οκ ! Κατά τα αλλά μετά την γαμησα δυνατά και άντεχε ! Τελείωσα μέσα της στην καποτα ! Δεν μιλάει καθόλου αγγλικά ! Ή μάλλον για να ξέρετε όλες μιλάνε απλά το παίζουν ότι δεν ξέρουν ! Κατά τα αλλά θα έλεγα ότι για μισάωρο είναι οκ στα 100 ! Είναι και αναλόγως τι τεμάχια κυκλοφορούν εκείνη την περίοδο στην αγορά ! Αξίζει πιστεύω για μια φορά σίγουρα ! Πανέμορφη και σώματαρα ! (Είχε ακμή σε ορισμένα σημεία στο πρόσωπο αλλά τα είχε καλύψει ωραία με το make up )
Χαιρετισμούς !
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2020
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
165
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Audir8, Benreilly, monstercock greece και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού