Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση με την Αμάντα έγινε λίγες μέρες πριν τη Πρωτοχρονιά που βρέθηκα θεσσ/κη για γιορτές και είπα να δοκιμάσω "τοπικά προϊόντα" να "μπει καλά" ο νέος χρόνος.
Κλείσιμο εύκολα ραντεβού, αφού εξήγησα τηλεφωνικά τι ήθελα.
Χώρος αρκετά περιποιημένος, καθαρός, η κοπέλα πολύ ευγενική και πρόσχαρη, οι φωτογραφίες στην αγγελία της ακριβείς, όμορφη, ωραίο στήθος, καλό κορμί, εργαλείο όχι κάτι φοβερό, αλλά μάχιμο και ξέρει να το δουλεύει αρκετά καλά.
Γρήγορα διαπίστωσα ότι πράγματι της αρέσει ο ενεργητικός ρόλος, άλλωστε γι' αυτό είχα πάει εξ αρχής.
Εναλλαγή αρκετών στάσεων, ανταποκρίθηκε σε ότι της ζήτησα, αν και θα ήθελα περισσότερη ένταση, αλλά σε γενικές γραμμές ήταν μία πολύ καλή και τίμια συνεύρεση που το τέλος μας βρήκε να τελειώνουμε και οι 2 σχεδόν μαζί, και μάλιστα η κοπέλα χύνει αρκετά.
Η διάρκεια δεν ήταν ακριβώς 1 ώρα, κοντά στα 45 λεπτά ήταν, αλλά όλα ήταν ok.
Μπανάκι στο τέλος, αφού είχα γίνει εντελώς λούτσα, και αποχαιρετισμός.
Συμπέρασμα: Σίγουρα δεν ήταν η τοπ συνεύρεση της ζωής μου, αλλά η κοπέλα είναι για τα γούστα μου όμορφη και μία πολύ καλή και τίμια περίπτωση, πέρασα αρκετά καλά, και κατά τη γνώμη μου ξεκάθαρα αξίζει επίσκεψη.
Όλα τα παραπάνω αφορούν τον ενεργητικό της ρόλο, για τον παθητικό, δεν ξέρω, δεν τον δοκίμασα, δεν έχω άποψη.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.338
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, Benreilly, travestolagnos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού