Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη φορά μπορείς να δεις περισσότερα και να τα απολαμβάνεις κιόλας. Άνοιξε μου πόρτα σε άλλα φανταστικά εσώρουχα με φιλικό χαμόγελο το όποιο περίεχε και τα όμορφα αστεράκια στα μάτια της, όχι με την επαγγελματική φάτσα, λόγο της δεύτερης συναντήσεις μέσα σε μία εβδομάδα. Καλωσόριζε με φιλικά με ομιλία και ποτό, λεφτά άλλαξαν ιδιοκτήτη, μετά ντους και πάμε στο κρεβατάκι. Ομαλά, σαν είμαστε χρόνια φίλοι, ξεκίνησε να μου γλύφει ρώγες μου και έπαιζε μου το πούτσο. Μετά μου έγλυψε τα αρχίδια και έκανε μία πίπα περιποιημένη και έπαιζε το τεράστιο πούτσο της. Έχει πολύ ωραίο πούτσο, παχύ και μακρύ, με ελαφριά κλήση μπροστά αριστερά μι μικρό κεφάλι. Αρχικά έκατσα πάνω της και μετά αλλάξαμε πολλές στάσεις. Γαμησε με όντως φανταστικά περίπου για μισή ώρα και αυτή την φορά χωρίς και μεγάλο πόνο, παρά, ότι ο πούτσος της είναι γιγάντιος. Προτιμάει μα είναι ενεργητική, άλλα δεν έχει πρόβλημα με το παθητικό ρόλο και έτσι αλλάξαμε και κάναμε αρχικά το ισπανικό με συνεργασία πίπας (πανέμορφες μπάλες με ρώγες τύπου πύργους του Άιφελ πολύ αισθηματικές- μόλις την ρώγα αγγίζεις με την γλώσσα, σηκώνει και σκληρύνει το εργαλείο) και μετά έκατσε πάνω μου και ξεκίνησε το έργο. Από εκεί είχα καταλάβει, ότι την πρώτη φορά με τέσταρε και τώρα πλέων ήξερε τι θέλει για να το απόλαυση και ιδία. Μετά από μερικές στάσεις μπήκαμε μπροστά στον καθρέφτη και κάνω πλάκα και της λέω "Τώρα γαμαω δυο Vivi", το κατάλαβε και λέει, "H άλλη δεν μπορεί δυστυχώς να το απόλαυση σαν εγώ". Αυτή την φορά ήμουν πρώτος πελάτης και ο πούτσος της ήταν όλη την ώρα σαν πέτρα και στο τέλος έχυνε μακριά, δυνατά μερικές φορές. Μετά τελείωσα εγώ στης μάπες και σώμα. Όλη την ώρα με οπτική επαφή, μια στιγμή ψιθύρισε στα πορτογαλικά και ηχητική συμπεριφορά ήταν πολύ θαυμαστική, ουρλιάζει καλά δηλαδή.
Της αρέσει το σκληρό γαμησι με μικρό πόνο, το σφυροκόπημα γρήγορα και βαθιά. Κάνει την δουλειά με αγάπη και πάθος, και κάνει το δυνατό να σε ικανοποιήσει. Είναι φανταστικό πρόσωπο. Καταλαβαίνει τι θέλεις πριν να το εκφράσεις. Και ακόμη πιο γρήγορα από το Google browser. Έχει γιγάντιο ταλέντο για σεξ και αυτή την δουλειά. Τα αγγλικά της είναι καλά, μιλάει και λίγα ελληνικά και έπιασε και κάτι από την κυπριακή διάλεκτο, greklish δηλαδή.
Τη συστήνω ανεπιφύλακτα … μην την χάσετε. Είναι μοναδική… ΓΑΜΑΕΙ και δεν αστειεύεται!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Λευκωσία
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SheFucker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.635
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, PETROSANAL1, vidologos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2019
Από ό,τι κατάλαβα, με τα ελληνικά δεν τα πας και πολύ καλά ε; Το Google Translate ας είναι καλά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1