Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
παιδια η αληθεια ειναι οτι την Ιωαννα την ειχα συναντηση πριν απο καιρο αλλα τωρα πηρα την αποφαση να γραψω(συγχωρεστε με). παρολο που δεν ειμαι θαμωνας το site εχω παει με αρκετα τρανς της θεσσαλονικης τα τελευταια χρονια, παντα σαν παθητικος. η Ιωαννα ισως η χειροτερη μακραν, δυστηχως γιατι απο την συγκεκριμενη περιμενα αλλα....
συναντηση βραδακι στο χωρο της στην λαγκαδα κοντα στο σταθμο γενικα. αρχικα να ενημερωσω οτι η επικοινωνια δεν ηταν και η καλυτερη δυνατη και επισης απο το τηλεφωνο ειχα καταλαβει οτι ειναι αρκετα αγενης...(δεν ξερω γιατι πηγα τελικα, ηθελα να εχω αποψη μαλλον). εφτασα σπιτι της, ανοιξε και επαθα λιγο σοκ γιατι ειναι αρκετα ομορφη, δεν μπορω να πω, αλλα βρε παιδια ειχε μια ξινιλα στο υφος της. ε αρχισα να καταλαβαινω τι θα ακολοθουσε.. λοιπον ειχαμε πει οτι θελω να ειναι ενεργητικη φουλ... φιλια τιποτα, χαδια τιποτα. λες και πας σε μπουδελο τελειωμενο, μου λεει βγαλε ρουχα και ξαπλωσε. δεν ξερω αλλη συναγωνιστες τι λενε, αλλα αρχικα δεν της σηκωνοτανε καν και επιπλεον δεν εχει και τιποτα φοβερο εργαλειο.... πολυ ψωφιο παντως. την εγλυφα, σταματουσε και την επαιζε μονη της, αλλα τιποτα. οποτε απλα μετα απο πολυ συντομο χρονο ολιγων λεπτων μου λεει στυσου. ε στυθηκα και μπηκε οπως να ναι χωρις καν να εχει καβλωσει... παιδια δεν μπορειτε να καταλαβετε αλλα ειμαι παντα φουλ καβλομενος σε τετοιες φασεις, ε με την ιωαννα μου επεσε.... ενιωθω οτι απλα ειχα βαρεθει ηδη, ισως παραπανω και απο αυτη που βαριοταν και φαινοταν κιολας.... υποτηθετε πως εχυσε μετα απο 5-6 λεπτα που παλευε να μπει απο πισω και ισα ισα εβαζε το κεφαλακι, ενω στην πραγματικοτητα δεν ειχε τελειωσει καν. αυτο ηταν. μια φαση περιπου 12-15 λεπτων, με πιπα σε πεσμενο μικρο πουτσο και γαμιση που με δαχτυλο κανεις καλυτερο. μεσα σε ολα αυτα με χρεωσε και 85(αντι για 80 επειδη δεν ειχε ρεστα αλλα κλαιν) για να βλεπω μια ξινισμενη μουρη... γελιο πραγματικα
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dimitris_24_1985
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
37
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darkmpourdel, Audir8, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2019
Είμαι την βέβαιος , φαίνεται από την φάτσα πολύ σνομπ
19 Νοεμβρίου, 2019
σε βρυσκω λιγο υπερβολικο οι σηναγωνιστες σου στ σαλονικα λεν οτι ειναι νουμεροενα στο γαμησιΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
20 Νοεμβρίου, 2019
Εγώ όταν την είχα πάρει αδερφέ Αθήνα σε παθητικό,η γκόμενα ήταν μουναρα και πολύ γυναικωτη.Ισως δεν αποδίδει ενεργητικά ή δεν ήταν σε καλή μέρα ,δηλαδή ήσουν ο άτυχος.
P
ProfessorCock
20 Νοεμβρίου, 2019
Και εγω την είχα πάρει όταν είχε κατέβει Αθήνα. Σε σχέση με αυτά που είχα διαβάσει ήταν πολύ κατώτερη των προσδοκιών. Ούτε μπάνιο δεν με άφησε να κάνω γιατί έπρεπε να την είχα ενημερώσει νωρίτερα για να έχει καθαρή πετσέτα Μαλακία. Τα 80 όμως 80. ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΕΣ τις οποίες δεν αντέχω.
12 Σεπτεμβρίου, 2021
εχει fetix η μονα τα βασικα;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5