Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια πολύ εύκολη και γρήγορη επικοινωνία στο WhatsApp συνάντηση στη Λευκωσία, ένα όμορφο διαμέρισμα, μοντέρνα επιπλωμένο, καθαρό και αρωματικό. Όμορφη, ευχάριστη, δροσερή, σέξι και πάντα χαμογελαστή. Θεά !!! Συμπεριφορά άπταιστη. Προσφέρει ένα ποτό και ένα ντους με μια καθαρή πετσέτα και στη συνέχεια ρώτησε για τις απαιτήσεις μου. Συμφωνία σαφής και γρήγορη, χωρίς απόρριψη τίποτα. Το σώμα είναι αθλητικό, γυμνασμένο. Επαγγελματία χορεύτρια. Πλαστικός χειρουργός ήταν καλλιτέχνης, ουλές σχεδόν αόρατες, πανέμορφο σχήμα και συναρπαστικές θηλές. Υψηλή, πανέμορφη και με χρώμα δέρματος ανοικτή σοκολάτα, σκοτεινές θηλές. Δεν βιάζεται, αφιερώνεται πλήρως στον πελάτη από κάθε άποψη, χωρίς να κοιτάζει το ρολόι. Το εργαλείο είναι σκούρο, δυνατό και μακρύ, γύρο στα 20 – 22 με μικρό κεφάλι και ξέρει να το χειριστεί πολύ καλά σε όλες τις δυνατές θέσεις. Ξέρει επίσης να απολαύσει τον αντίθετο ρόλο. Εκτόξευση ισχυρή, μέχρι το επίπεδο του μαστού, μερικοί παλμοί και σε καλή ποσότητα και γεύση. Πλήρωσα για μια ώρα, αλλά μετά από μισή ώρα τελείωσα και παρόλο που είχαμε συμφωνία για δυο φορές, βρισκόμασταν εκεί και χαϊδέψαμε ένας τον άλλο και μιλούσαμε. Πολύ ωραία ομιλία, γενικά έχει μια πολύ καλή εικόνα, έξυπνη και με ταλέντο για τις γλώσσες. Δεν είναι για την πηδάς, αλλά να την παντρευτείς. Είναι ένα ναρκωτικό, για το οποίο θα περάσεις το μισό κόσμου. Το καλύτερο που έχω συνάντησει ποτέ!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Λευκωσία
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SheFucker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.635
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monstercock greece, dionst1, travestolagnos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2019
Το Google Translate δεν κάνει πάντα σωστή δουλειά...
14 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, το ξέρω, τα Ελληνικά δεν είναι μητρική μου γλώσσα, και άρχιζα να την μαθαίνω 1987 σαν έκτη μου γλώσσα και δεν ήμουν πια νέος. Πρέπει να σε πληροφορήσω, ότι σε αυτό που έγραψα για το συγκεκριμένο πρόσωπο, δεν είναι μεταφρασμένο με το Google Translate. Είναι από μένα, απλά τα τελευταία χρόνια είμαι στη Κύπρο και η καταρρέουσα εδώ … Συγγνώμη, εάν σε ενόχλησα με λανθασμένη γραμματική, κάποτε μετάφρασα επισήμους. Που τα χρόνια, που!
review reaction 1 Pegging Slave
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2