Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνάντηση με την Γκισέλ χτες το απόγευμα 13 Οκτωβρίου.
Τηλέφωνο, κλείσιμο ραντεβού στο διαμέρισμα που έμενε στο Κουκάκι.

Το διαμέρισμα μέτριο, αν και καθαρός, ζήτησα να κάνω πρώτα ένα φρεσκαρισματάκι.
Το μπάνιο ήταν βρώμικο, το δωμάτιο ψιλοχάλια, αλλά μιας και είχα διάθεση δεν έδωσα σημασία.
Η διάθεση χάθηκε, ή μάλλον δεν βρέθηκε ποτέ στην πράξη.

Η κοπέλα είναι μέτρια προς καλή στη εμφάνιση, όπως περίπου στις φωτογραφίες και στα βίντεο που υπάρχουν στο διαδίκτυο.
Δεν είναι από τις πιο όμορφες τρανς, υπάρχουν πολύ ωραιότερες και ελληνίδες και αλλοδαπές.
Με ρωτάει τι θέλω, της απαντάω ότι θα ήθελα να είμαι παθητικός, μιας και το εργαλείο είναι πολύ μεγάλο και χοντρό, και είχα διαβάσει ότι της αρέσει και είναι καλή στον ενεργητικό της ρόλο.

Πάω να τη γλύψω, μου δείχνει ότι δεν ήθελε, και άρχισε να τον παίζει. Μένω κόκκαλο, την ρωτάω γιατί δεν θέλει, μου λέει ότι θέλει να καυλώσει για να τη γλύψω με προφυλακτικό για λόγους safe sex. Αν και δε μου άρεσε, σέβομαι πολύ τα θέματα υγιεινής και καθαριότητας, αν και θα προτιμούσα την υγιεινή και τη καθαριότητα να την έδειχνε στον χώρο της που ήταν χάλια μαύρα, το δέχτηκα.

Άρχισε το λοιπόν να τον σαν παίζει σα μανιακή για να της σηκωθεί, και πράγματι πέρασε προφυλακτικό και όταν σηκώθηκε άρχισα να τη γλύφω. Καλό μέγεθος, χοντρό, δεν είναι βέβαια 24άρι, αν και δε σηκώθηκε ποτέ στο 100%.

Εν πάση περιπτώσει ξεκινάμε sex, μηχανικές κινήσεις, τίποτε το ιδιαίτερο. Πάμε να αλλάξουμε στάση, βγάζει προφυλακτικό, της είχε πέσει, πάλι τα ίδια. Αρχίζει να τον παίζει σα μανιακή να της σηκωθεί.

Ρε μωρό μου της λέω κάτσε να σε γλύψω να σηκωθεί καλά, τίποτε. Το γουδί το γουδοχέρι. Την έπαιζε σα μανιακή. Κάπως σηκώνεται, ξεκινάμε ξανά. Πάλι μηχανικές κινήσεις, ξανά πτώση. Αρχίζει να τον ξαναπαίζει, χωρίς να μ’ αφήνει να τη βοηθήσω.

Τέλος πάντων, της ξανασηκώνεται, ξαναρχίζουμε, και αν και μου είχαν σπάσει τα νεύρα, και επειδή δεν ήθελα να φύγω άχυστος, τελικά μετά από κόπο (δικό μου), επήλθε το τέλος της μάλλον πιο αποτυχημένης συνεδρίας που είχα ποτέ με τρανς.
Ξανά μπάνιο στο βρώμικο ντους της, και λήξη.

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να μην είχε διάθεση, γιατί μπορεί να είχε χύσει με τον προηγούμενο και να δυσκολευόταν να της σηκωθεί. Καταλαβαίνω ότι δεν είναι ρομπότ. Θα έπρεπε όμως, να μη κλείσει ραντεβού τόσο σύντομα, ώστε να έχει μία στοιχειώδη όρεξη. Ή να μου έλεγε ότι είχε χύσει πριν λίγο και δε μπορούσε εκείνη τη στιγμή να είναι ενεργητική, αλλά μόνο παθητική.

Ειδικά που καθόταν και τον έπαιζε σα μανιακή που έσπασε τα νεύρα.
Αντιεπαγγελματίας, απαράδεκτη και ο χώρος της χάλια.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.338
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, OUROBOROS, Marcus77 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2019
Ρε φίλε να σε ρωτήσω κάτι?
Η άλλη αν της αρέσει μόνο να γαμαέι και προτιμάει τον ενεργητικό ρόλο γιατί γίνεται trans και θέλει να έχει γυναικείο κορμι?Χμμμ;Χμμμ;
Όλες οι trans δεν γίνονται απο άντρες γυναίκες γιατί θέλουν να είναι γυναίκες?Χμμμ;Χμμμ;
15 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, η συζήτηση αυτή θα μπορούσε να είναι ενδιαφέρουσα, αλλά μάλλον δεν είναι αντικείμενο του συγκεκριμένου φόρουμ. Η δική μου απάντηση είναι ότι άλλο είναι το φύλο άλλο η σεξουαλικότητα. Είναι διαφορετικά πράγματα. Μη τα συγχέεις. Είναι τρανς γιατί τους αρέσει η γυναικεία συμπεριφορά, επιθυμούν να έχουν γυναικείο κορμί κλπ. Αυτό δεν είναι αναγκαίο να πηγαίνει πάντα μαζί με τη σεξουαλικότητα. Και πέρα απ’ αυτό, οι τρανς που κάνουν επαγγελματικά σεξ, δεν κάνουν αναγκαία πάντα αυτό που τους αρέσει αλλά αυτό που συμφωνούν εκ των προτέρων με τον πελάτη τους. Παροχή υπηρεσιών είναι με αντίτιμο. Αρκέσου σ’ αυτά για να μη τη κάνουμε θεωρητική τη κουβέντα. Στο μπουρδέλα κομ, είμαστε άλλωστε. Ο καθένας και η καθεμιά μας ας ευχαριστιέται αυτό που γουστάρει, και δε χρειάζεται να το υπεραναλύουμε :-)
15 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ένα ε΄λιναι το φύλο το άλλο η σεξουαλικότητα. υπάρχουν και τρανς που πάνε μόνο με γυναίκες
06 Απριλίου, 2021
Έχω πάει 3 φορές με τη συγκεκριμένη. Η πρώτη φορά ήταν πολύ καλή, ενώ η δεύτερη και η τρίτη από το κακό στο χειρότερο. Σαν να έχει βαρεθεί αυτό που κάνει.
review reaction 1 dionst1
04 Οκτωβρίου, 2021
Οπως τα λες φιλαρακι και γω πηγα να μου το βαλει αλλα δεν εμπαινε!Ηθελες κοκκαλο για παπουτσια!ΑΣΕΕΕΕ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5