Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήταν στο Ιανουάριο 2018, που είχα συνάντηση με την Mariaclara κοντά στο κέντρο της Λευκωσίας. Επικοινωνία εύκολη, ξεκάθαρη και αποτελεσματική. Μετά την ώρα που πέρασα μαζί της, υποψιάζομαι, ότι τα μηνύματα έγραψε κάποιος άλλος η τα είχε έτοιμα από πριν. Τα αγγλικά της τότε ήταν χάλια μαύρα εάν όχι και χειρότερα, τέλος πάντων. Δεν έφτασα να κάνω μαθήματα αγγλικής. Ανοίγει πόρτα με σουπερ εσώρουχα και ψιλά τακούνια και με ένα χέρι πάνω στη πόρτα για να φαίνετε πιο σέξι. Κλείνει πίσω μου μόλις πέρασα και γρήγορα στο υπνοδωμάτιο. Με ανοιχτό χαμόγελο άλλα με τρόμο στα μάτια σαν ρομπότ. Σταμάτησε μπροστά από το καθρέφτη και κοιτάζει το εαυτό της. Με τα ωραία εσώρουχα. Προσπαθούσα να την ξεπαγώσω λίγο, να την χαλαρώσω λίγο, έπιασε τα βυζιά της στα χεριά με το καλό προκλητικό τρόπο, ουπς και λέω κατάφερα τουλάχιστον κάτι, και έβαλα τα λεφτά στο σουτιέν της. Με αγαλλίαζε, ένα φιλί της μάνας στο μέτωπο, έβγαλε τα χρήματα από το σουτιέν, τα μέτρησε και τα έβαλε στο συρτάρι και ήρθε πίσω στο καθρέφτη και κατέβαζε το σουτιέν με ένα απαίσιο τρόπο. Μάλλον όχι απαίσιο, άλλα άπειρο. Σαν το κάνει για πρώτη φορά και φοβάται. Μαχόμουν για κάνα δεκάλεπτο και έστρωσε, χαλάρωσε και άρχιζε να είναι λειτουργική, άλλα όχι μάχιμη. Αφού είδε, ότι προσπαθώ με το καλό άρχιζε να συμμετέχει και λίγο σιγά - σιγά. Άρχιζε με πίπα μέτρια, τίποτε το σπουδαίο, άλλα χωρίς προφυλακτικό, άνευ το ζήτησα, το έκανε πολύ φυσιολογικά σαν είμαστε ζευγάρι. Λέω και εγώ να την δείξω καλή συμμετοχή και ξεκίνησα να την κάνω πίπα χωρίς καπότα. Αντίδραση μηδέν. Συνεχίσαμε το 69 για λίγη ώρα και την λέω σαν γυναίκα έχεις προτεραιότητα γαμησε με, άλλα δεν κατάλαβε, τότε πάμε google translator, μου απαντάει ότι είμαι τζέντλεμαν πάλι μέσο google translatur και μεταφράσει ότι ξέρει μόνο fuck me. Βρέ, παιδιά, αισθανόμουν σαν πρώτος της πελάτης. Τέλος πάντων, για να λέμε τα σπουδαία, το σώμα πολυτελείας, το εργαλείο αρκετά μεγάλο και χοντρό με μικρή στραβώσει μπρος τα αριστερά, και παρά-παρα πολύ στενή κωλο τρόπιδα. Τραγικά στενή. Μάλιστα λίγο ενοχλητικό ήταν, όταν αλλάξαμε τους ρόλους, σωστά κατέβαζε την καπότα, άλλα πήγε για χαρτομάντιλα στη κουζίνα, την μεταχειρισμένη καπότα τύλιξε με προσοχή στο χαρτομάντιλο και ξανά πήγε στη κουζίνα να το πετάξει στο καλάθι. Στο παθητικό ρόλο απλά άνοιξε τα ποδιά με συμμετοχή μηδέν. Καλά, δεν είμαι και κούκλος, μάλιστα, έφτασα 60, καταλαβαίνω την όρεξη της, άλλα έκτος το σώμα δεν μου έκανε καμία εντύπωση. Έκτος αυτού, τα βυζιά της ήταν πολύ φρέσκα μετά την επέμβαση, λόγο δει ότι έκτος ρυτίδες από κάτω είχαν μελανώματα. Μάλιστα έχει και λίγο στραβά το μπροστινά δόντια.
Παντός χαίρομε, που έγινε καλύτερη με την εμπειρία, όπως γραφούν σε άλλες κριτικές. Αυτή δεν είναι ο τύπος μου, λόγο δει ότι δεν φαίνετε σαν πουτάνα, άλλα σαν το κοπέλα σου. Δεν είναι καθόλου σεξουαλικά προκλητική για μένα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Λευκωσία
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SheFucker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.629
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, travestolagnos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού