Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική.

Δεν έχω κ πολλά να πω μιας κ έχει γίνει κριτική στην οποία συμφωνώ, απλά βάζω ενα λιθαράκι στο να υπάρχει πιο εμπεριστατομενο τελικό αποτέλεσμα στη βαθμολογία.

Δυστυχώς η επικοινωνία ειναι δύσκολη λόγω γλώσσας κ αυτό για εμενα αφαιρεί από την όλη εμπειρία

Με περιμενε με φόρεμα μαυρο εφαρμοστό δίχως εσώρουχα κατά παραγγελία μου.

Μου άρεσε γενικά σαν εμφάνιση.
Μου άρεσε που καυλωσε γρήγορα κ φαινόταν το φούσκωμα από το φόρεμα. Οταν το σήκωσε βγηκε ενα μεγάλο εργαλείο κ γονατισα κ την άρχισα στις πιπες με προφυλακτικό

Στο κρεβάτι συνέχισαμε εναλαξ τις πιπες κ 69 καθώς κ αρκετό δαχτυλισμα. Μετά ξεκινησε αυτή να με γαμαει.

Αλλαγή στάσεις κ ρόλους με το παλαμάρι της όρθιο συνέχεια πράγμα που μου άρεσε πάρα πολυ.
Με εχυσε πρώτη στην πλάτη, στα 4 εγώ. Μετα εγώ στο πρόσωπο.

Αυτό που ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ήταν η συνεννόηση διότι αν και φιλότιμη ειχα θέματα στην αρχική συνεννόηση στο τι ήθελα να γίνει κατα τη συνεύρεση αλλά οκ το κορίτσι ηταν φιλότιμο κ στην πράξη εμ τέλη ολα καλά. Χαλάστηκα που με πονεσε στην αρχή κ δεν το κατάλαβε αμέσως αλλά ευτυχώς μετα ηρέμησε κ η κατάστασή βελτιώθηκε. Επίσης αν είστε λιγο σιχασιαρηδες οπως εγώ το σπίτι δεν σε αφήνει να λυθεις. Έχεις την αίσθηση οτι δεν πρέπει να ακουμπας εδω κ εκεί. Δεν είναι χωματερή αλλά....

Αυτα. Καλες τσαρκες.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SheFucker, Benreilly, lycienr

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού