Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ημερομηνία ενδεικτική. Επειδή είχα δει τις κριτικές διευκρίνισα στο τηλέφωνο ότι εγώ θα είμαι ενεργητικός κι εκείνη παθητική. Το διαμέρισμα ήταν καθαρό, τακτοποιημένο και η ίδια μόλις είχε βγει από το ντους, πεντακάθαρη και φορούσε κι ένα ωραίο γυναικείο άρωμα. Περιποιημένη, θηλυκή και με ........ έναν τεράστιο πούτσο ! Όντως κανονικό παλαμάρι, άρα εύλογα η χαρά του παθητικού. Ξεκινάει αμέσως με γλωσσόφιλα κι αρχίζει να μου τρίβει τον πούτσο πάνω από το τζην. Γδυνόμαστε κι αρχίζει το ματς. Το κορίτσι δεν έχει ταμπού, με έγλυφε επί ώρα πότε στις ρώγες και πότε στον πούτσο μου και τον οποίο περιποιήθηκε πλήρως και με μανία. Κάποια στιγμή βάζω προφυλακτικό κι αρχίζω σιγά - σιγά και μεθοδικά (αφού της σήκωσα τα πόδια ψηλά, σαν κανονική κυρία) να τρίβω την κεφαλή στην τρυπούλα της. Αρκετά στενή και της το είπα και μου είπε γελώντας ότι στην πλειονότητα των περιπτώσεων μόνο εκείνη γαμάει ! Λίγο - λίγο και με υπομονή και σπρώχνοντας σιγά και σταθερά κι αφού έφτυσα στο κολαράκι της, κατάφερα και μπήκα ολόκληρος μέσα κι άρχισα να την πηδάω αυξάνοντας το τέμπο μέχρι που μετά από κάποια ώρα συστηματικό και σκληρό σφυροκόπημα κι ενώ την φιλούσα στο στόμα και της έγλυφα τις βυζάρες της, έχυσα με ένταση στην κωλάρα της. Ήταν με μια λέξη ΣΟΥΠΕΡ, μάλιστα μετά το χύσιμο μείναμε ένα - δύο λεπτά ακίνητοι με τον πούτσο μου σταθερά μέσα της και μετά τραβήχτηκα. Ακολούθησε μασάζ, συζήτηση σε μέτρια αγγλικά και λίγα ισπανικά, μασάζ (όχι το καλύτερο που έχω δεχτεί πάντως, αλλά φιλότιμο) και μετά ξανά φιλιά χαμουρέματα κλπ. Αυτήν την φορά την σήκωσα όρθια και την έστησα στον τοίχο και την γάμησα κόντρα στον τοίχο, τρελή κάβλα ! Την πήδαγα κι αυτή είχε σκύψει και βόγγαγε. Το κορίτσι γαμήθηκε σαν γκόμενα φαντάρου που έχει πάρει άδεια. Το κορυφαίο είναι ότι μετά από όλα αυτά, μου εξομολογήθηκε ότι προτιμάει το ....... ενεργητικό !!! ποιος γενναίος άραγε θα μπορούσε να κάτσει και να φάει αυτό το ματσούκι, γιατί μιλάμε για ματσούκι κανονικότατο. Στην πρώτη ευκαιρία θα την επισκεφθώ ξανά, η εμπειρία ήταν απολαυστικότατη και για τους δύο μας.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.446
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Benreilly, OUROBOROS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2019
Οι περισσότερες πουτάνες που ξεκωλιάζονται δεν γεννήθηκαν γυναίκες!

Ο καθένας με τα γούστα του !!!
C
Cavalaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1