Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από τηλεφώνημα στην Τζούλι κλείσαμε το ραντεβού για συνάντηση μετά από μία ώρα. Της είχα πει ότι θέλω να δοκιμάσω τον παθητικό ρόλο και ότι είναι η πρώτη φορά. Φτάνοντας στον χώρο της υπήρχε άνετο παρκινγκ και ο χώρος είναι σε ένα ήσυχο από κόσμο μέρος για όσους θέλουν να είναι μακριά από αδιάκριτα βλέμματα. Μου ανοίγει η Τζούλι μεσα στο χαμόγελο φορώντας μαύρα εσώρουχα, ψηλή και κούκλα!! Με οδηγεί μέσα στο δωμάτιο και με ρωτάει αν θέλω κάτι να πιώ. Της είπα ένα νεράκι, μετά μου είπε να βγάλω τα ρούχα μου όπως και έκανα ενώ η Τζούλι πέταξε έξω την ψωλάρα της. Πήγα κοντά της και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα ενώ συγχρόνως τρίβαμε και τα καυλιά μας μεταξύ τους. Μετά κατέβηκα προς τα κάτω και πήρα την καυλάρα της στο στόμα μου!!! Είχε γίνει τεράστια και πολύ σκληρή!! Ρουφούσα το καυλί της Τζούλι για αρκετή ώρα χωρίς να το χορταίνω!! Μετά ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου κάνοντας 69!! Είχα καυλώσει πάρα πολύ και ήθελα να δοκιμάσω το καυλί της να ανοίγει τον κώλο μου αλλά δεν ήξερα αν θα άντεχα ένα τόσο μεγάλο καυλί. Εκεί έπαιξε ρόλο η εμπειρία της Τζούλι. Με έστησε στα τέσσερα και άρχισε με τα δάχτυλα της να δουλεύει την τρύπα μου βάζοντας συνέχεια αρκετή κρέμα. Μετά ακούμπησε στην τρύπα μου το τεράστιο καυλί της και σιγά σιγά άρχισε να τον χώνει μέσα πότε σταματώντας για λίγο ώστε να το συνηθίσω και μετά πάλι σιγά σιγά μέσα, μέχρι που μπήκε όλο το καυλί της μέσα!!! Έμεινε για λίγο εκεί και μετά άρχισε να μπαινοβγαίνει σιγά σιγά και να γαμάει τον κώλο μου, μετά από λίγο είχα ανοίξει καλά και δεν πονούσα καθόλου αλλά ένοιωθα το τεράστιο καυλί της Τζούλι να γεμίζει τον κώλο μου και η καύλα ήταν τεράστιά. Με γάμησε έτσι για πολύ ώρα και μετά της ζήτησα να γυρίσω ανάσκελα να με γαμάει και εγώ να παίζω το καυλί μου για να χύσω. Με γάμησε δυνατά και ανάσκελα με τα πόδια σηκωμένα και εγώ έπαιζα το καυλί μου μέχρι που έχυσα!!! Έμεινε για λίγο μέσα μου και μετά έβγαλε την ψωλάρα της για να πάω και εγώ να κάνω ντουζάκι.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!! Η Τζούλι είναι SUPER!!!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
65
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 flinstone, Veritas, xxxnnn και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2017
εισαι μερακλης φιλε! χαρας το κουραγιο σου!
14 Μαΐου, 2019
δυνατος παιχτης.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2