Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τελος Ιουλιου η συναντηση στιν περιοχη του Παγκρατιου, σχετικα ευκολη συνενοηση με μυνηματα. Οταν εφτασα η κοπελα ειχε αλλον πελατη και περιμενα ενα 5λεπτο. Οταν μπηκα με περιμενε με την πετσετα ισα ισα που ειχε κανει ντους. Πρωτη εντυπωση νταρτανογυναικα με αγριο προσωπο και εντονα χαρακτηριστικα ανδρα. βγαζωντας την πετσετα ειναι οποως οι φωτο με σιλικονατο βυζι και κολαρα. Το εργαλειο τεραστιο χωρις στυση. Η γκομενα μες το αχγος κι εκει καταλαωα οταν πηγε παλι μεσα σε αλλο δωματιο οτι υπηρχε αλλος, μεχρι να γδυθω εγω. τα λεφτα μπροστα και βουρ στο ψητο χωρις προκαρτατικα μονο λιγο χαρτι και μου λεει χυσε εδω μην λερψσουμε τα σεντονια. Με πειρε λιγο απο πισω αλλα με πολλες προσπαθειες δεν καυλονε με τιποτα αφου προφανως ειχε χυσει με τον προηγουμενο. Τελειωσα γρηγορα με μια πιπα που τις πειρα και αυτο ηταν ολο. Σε γενικες γραμμες η γκομενα ειναι της αρπαχτης χωρις να ευχαριστει τον πελατη και να σεβετε τα λεφτα.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, mad_max, travestolagnos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2017
To κακο με τις τρανς που κανουν σιτυ τουρ ειναι οτι προσπαθουν να βγαλουν οσο γινεται περισοτερο τα εξοδα που κανουν για να ερθουν και να βγαλουν κερδος.Καλε μου φιλε δεν εισαι ο μονος που παραπονιεται για ξεπετα.Ο μονος τροπος να αμυνθεις ειδικα αν εισαι και παθητικος ειναι να επιδιωξεις να πας στα πρωτα ραντεβου.Γιατι αν παει με 2-3 πελατες και χυσει μετα εσυ θα βλεπεις ενα πεσμενο μαντσαφλαρι.Κλεινοντας θα πω οτι με 100 ευρω πηγαινες με 2 τρανς...και οι πιθανοτητες να περασεις καλα θα ηταν περισοτερες.Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1