Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο σπιτι της Τζουλης το πρωι της Πεμπτης.Ο χωρος ομορφος και προσεγμενος.Ειχα ζητησει απο την Τζουλι στο τηλ να εχω παθητικο ρολο και αν ειναι εφικτο να με τραβηξει βιντεο με το κινητο μου για μενα..κατι που την καβλωσε αρκετα σαν ιδεα..ετσι φανηκε σε μενα τουλαχιστον.Ειμαι αρκετα μικροσωμος σχετικα οποτε οταν ανοιξε η πορτα…εμεινα μαλακας..μιλησαμε λιγο στο σαλονακι και μετα κατευθειαν μπανακι μιας και ημουν λιγο ιδρωμενος.η αληθεια ειναι οτι ειχα αγχος και ψιλοετρεμα κατι που το αντιληφθηκε κατευθειαν η τζουλι μολις βγηκα απο το μπανιο και μου ζητησε να χαλαρωσω γιατι σε λιγη ωρα θα με ειχε στημενο στα 4.οταν το ακουσα αυτο καβλωσα ακομα πιο πολυ…της ζητησα να την πιπωσω εκεινη την στιγμη για να μου φυγει το αγχος..χαμογελασε τραβηξε ψηλα το φορεμα της και μου πεταξε πανω στο προσωπο την γνωστη σε ολους καβλαρα της.Ο πουτσος της εγινε ντουρος σε λιγοτερο απο λεπτο ενω μου ζητησε το κινητο μου για να αρχισει το βιντεο..εχει πει αρκετα προστυχολογα κατι το οποιο με τρελενε πολυ..και ακομα με τρελενει οποτε βλεπω το βιντεο.ενταξει η τυπισσα εχει τρομερες ποδαρες χαιρεσαι να τα χαιδευεις απο πανω μεχρι κατω.
Αφου εκανα τον πουτσο της μεσα στο σαλιο μου ειπε πως ηρθε η ωρα για να περιποιηθει την τρυπα μου..Δεν εχω αρκετες εμπειριες ως παθητικος οποτε τα πραγματα ηταν πολυ δυσκολα με τετοιο καβλι..βαλαμε αρκετη κρεμα αλλα πονουσα αρκετα..η τζουλι το διαχειρηστηκε τελεια μιας και μου ζητησε πως δεν υπηρχε κανενα προβλημα και οτι υπαρχουν και αλλοι τροποι για να γαμηθω.ετσι εφερε εναν δονητη σε νορμαλ μεγεθος προς μικρο οπου αρχισε να το βαζει με λιγοτερη δυσκολια.οταν πια ειχε ανοιξει περισσοτερο μου ζητησε να συνεχισω να το χωνω εγω γιατι ηθελε να την τσιμπουκωσω παλι .δεν εχω πολλες εμπειριες με τρανς αλλα πραγματικα αυτος ο πουτσος ειναι πανεμορφος.εχει τελειο σχημα μεγεθος και ωραιο κεφαλι..Μετα απο αυτο εσκηψε μπροστα μου και μου προσφερε ενα τελειο τσιμπουκι .δεν αφησε παραπονεμενο ουτε τα αρχιδακια μου και το τελος δεν αργησε να ερθει..Σε ευχαριστω τζουλι για ολα!!

δεν θα αργησει η επομενη φορα
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
52
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flinstone, Pegging Slave, Veritas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού