Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επικοινωνια με την τζουλι για πρωτη φορα,πολυ επικοινωνιακη στο τηλεφωνο οτι της ζητησα εγινε και κανονισαμε ραντεβου,ειχα λιγο ανχος στην αρχη καθως δεν ειχα πολλες εμπειριες και μαλιστα ως παθ,ανοιγει η τζουλι την βλεπω και καυλωνω κατευθειαν ψηλη κορμαρα και ωραιο προσωπο φοραγε μαυρα εσωρουχα και ζαρτιερες,περασαμε στο δωματιο μου προσφερε μπυριτσα και μιλισαμε για να με χαλαρωσω,μετα απο κανα 5λεπτο μου βαζει χερι στο παντελονι και αρχιζει να παιζει και να με φιλαει στον λαιμο,κατεβασε το παντελονι μου και αρχισε μια τελεια πιπα στο πουλακι μου επειτα εβγαλε ολα της τα εσωρουχα εμεινε με τον καυλωμενο πουτσο της ξαπλωσε και μου προσταξε να παω να την γλυψω ηταν τεραστιο καυλι και τρομαξα μιλαμε το επιανα με τα δυο χερια,μιλαγε ομορφα κθ ολη την διαρκεια και το απολαμβανε μου ελεγε πως να το κανω καλα γιατι δεν ηξερα ηταν φουλ καυλωμενη μου αρεσε που μιλαγε γιατι εγω ημουν ντροπαλος πανω στην φαση και εκανα μονο οτι μου ελεγε,επειτα γυρισα μπρουμιτα και ηρθε απο πανω μου με χαιδευε αρκετη ωρα και επαιζε με τον κολο μου για να ανοιξει ειχα καυλωσει τερμα αλλα σκεφτομουν πως θα νοιωσω μπαινοντας μεσα μου αλλα λογω εμπειριας η τζουλι ηταν τελεια μπηκε χαλαρα με δουλεψε πολυ καλα με αργες κινησεις και μετα εδωσε,οταν της ελεγα να σταματησει η πιο σιγα ακουγε και καυλωνε περισοτερο ηταν πανω μου σε αυτη την σταση παρα πολυ ωρα,με γαμουσε ενοιωθα να σκληραινει οταν ηταν μεσα μου και με φιλουσε στο πισω μερος του κεφαλιου και στα αυτια απιστευτο,μετα με γυρισε εφερε το προσωπο της κοντα στο δικο μου με ρουφιξε και αρχισε να με γαμαει παλι εβγαζα κραυγες απο καυλα και εκεινη γουσταρε τρελα ισως της αρεσα δεν ξερω με εσκισε εχυσα πανω μου ενω με γαμουσε,εμεινε μεσα μου μολις τελειωσα κανα 2λεπτο και με φιλουσε μορο μου τι γαμισι ηταν αυτο εισαι καυλα μου ελεγε.της πηρα ενα τσιμουκι αυτη απο πανω να μου τον δινει και εγω ξαπλωμενος με εχυσε πανω στο στηθος απιθανη εμπειρια.η ημερομηνια ειναι ενδικτικη.για απειρους νεους οπως εγω ειναι ο,τι πρεπει.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
60
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
119
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 flinstone, SheFucker, Benreilly και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2017
η τζουλη ειναι εγγυηση φιλε .. ΤΕΛΟΣ ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
14 Ιουλίου, 2017
Θέλω κ εγώ να βρεθώ με την Τζούλι, αλλά δεν προλαβαίνω λόγο δουλειάς κ υποχρεώσεων
14 Ιουλίου, 2017
Οτι καλυτερο υπαρχει!!!
Σουπερ το τριτο ποδι!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3