Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω καιρό να μπω εδώ μέσα,οπότε μιά και μπήκα σήμερα,κάτσε να γράψουμε 1-2 πρόσφατες κριτικές είπα..
Φένια λοιπόν.Η πρώτη μας συνάντηση είχε λάβει μέρος σχεδόν μια 3ετία πριν.Αυτήν τη δεύτερη φορά,ήμουν εκεί κοντά στο κλείσιμο των μαγαζιών και είπα μετά από τόσο καιρό να κάνω μία καταδρομική.Σώμα σχετικά κοντά στις φωτογραφίες,πρόσωπο κοντά αλλά έχουν μπει κάτι χρονάκια επάνω,η φωνή της μου έκανε σαν ξεμωραμένη και πιο λεπτή από παλιά.Αν και το σπίτι το έχει μπουρδέλο,πεταμένα ρούχα ,παπούτσια κτλ κτλ...αποθήκη σκέτη,το μπάνιο παραμελημένο κι αυτό...η δικιά σου όμως μυρωδάτη, καλή αναπνοή αυτήν τη φορά και με κέφια.Έχω την εντύπωση ότι έχει βελτιωθεί και στο πρόσωπο,έχοντας όμως κάποια χρονάκια προσθέσει.Σε γενικές γραμμές καλά περάσαμε.Υπερέβαλε κάποιες φορές στη δόση καύλας κτλ ,πράγμα που με ξενερώνει αντί να με φτιάχνει,αλλά οκ...στοιχείο της ΅δουλιάς΅.Το δουλεύει το 50άρι,δεν χαλάει χατήρια, παλιά την θυμάμαι πιο καλή βέβαια...Μην το κουράζω,σε γενικές γραμμές απ τα καλά παιδιά του χώρου,εργατική,ομιλητική.Νομίζω ότι πήρα ότι ήταν για δεύτερη φορά.Θα προτιμήσω άλλη λύση την επομένη.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, danny_thess, juko και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού