Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Τι να πρωτοθυμηθώ.........

Συναντηθηκαμε στο διαμερισμα της στην κατω τουμπα καπου απεναντι απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ ωραιος χωρος με φοβερο ντιζαιν τελειο φωτισμο και πεντακαθαρο μπανιο
με υποδεχτηκε στην πορτα φορωντας μαυρα δαντελενια εσωρουχα και πεφτοντας το ματι προς τα κατω διακρινω ενα ζευγαρι ψηλοτακουνα mules με διαμαντακια το νυχι περιποιημενο.......καλα θα περασουμε λεω απο μεσα μου.........μαυρισμενο κορμι βελουδινο
εμεινα μαλακας κρατωντας το κουτι με τα τριγωνα πανοραματος στο ενα χερι (τα ειχα ταξει) και τους καφεδες απο γνωστο καταστημα της πολης....στο αλλο....
αφου η αθεοφοβη με βρηκε απασχολημενα τα χερια μου και επιασε δουλεια.......μ επιασε απροετοιμαστο....σε δευτερολεπτα τον εξαφανισε με περιτεχνο τροπο ενω εγω προσπαθουσα να κλεισω την πορτα.......
αφου το εκανα κι αφησα τα δωρα χωρις να το καταλαβω με οδηγησε στον αγωνιστηκο χωρο εκει τα πραγματα αγριεψαν ........ακολουθησε μια μαχη σωμα με σωμα σε παθιασμενους ρυθμους με το εργαλειο μου στο στομα της προσπαθησα να ξεφυγω και τα καταφερα χεεχεχ
παραλιγο να με τελειωσει......
την γυρησα στα 4 και ηρθε η αντεπιθεση ανελεητο σφυροκοπημα μεχρι δακρυων....με τα απιστευτα βογκητα της να κατακλυζουν την αισθησιακη ατμοσφαιρα
αφου κρατηθηκα οσο μπορουσα της τα εδωσα βαθια μεσα στην κωλαρα της σπαρταριστα ......με το ζορι βγηκα αφου μ εσφιγγε με μανια....
καναμε ντουζακι μαζι αλλα ειχα ακομη ορεξη........κι εκανε το λαθος να ανοιξει το κουτι με τα τριγωνα που ηταν στο τραπεζακι....
δεν εχασα την ευκαιρια της τον καρφωσα για αλλη μια φορα τελος καλο ολα καλα μετα απο ενα γρηγορο και βασανιστικο ορθιο
κανμε κουβεντουλα ηπιαμε το καφεδακι μας κι εφυγα μ ενα πλατυ χαμογελο η κοπελα απαιχτη με χαμογελο και κατανοηση......
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
grxn
Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
161
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, OUROBOROS, spirosbulk και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1