Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ευτυχως που ακουσα την προτροπη του φιλου που εγραψε χτες στο φορουμ και πηγα....Η κοπελα ειναι απιστευτη...Τετοιο κωλο ουτε εχω ξαναδει ουτε εχω ξαναπιασει...Οταν μπηκε στο δωματιο εμεινα με ανοιχτο το στομα...Η βασικοτερη αιτια που καυλωσα απιστευτα ομως ειναι που η Μπιανκα το εχει τρομερα το gfe...!Ηταν πραγματικα λες και γαμιομουν με την γκομενα μου....Γλωσσοφιλα χαδια παντου γλειψιματα παντου και ουτε ενα μη,ουτε μια γκριματσα..!!
Το εργαλειο ειναι πανεμορφο και ικανοποιητικα μεγαλο και οι μπαλες απο τις μεγαλυτερες που εχω δει..Τριβομασταν για πολλη ωρα πριν την γαμησω και μαλιστα μου εδειχνε ποσο εχει καυλωσει συνεχως με αποκορυφωμα να τις τραβαω μαλακια και να χυσει(χωρις να εχει πληρωθει γιαυτο Έρωτας )...Οταν ηρθε η ωρα να "κερασω" εγω το πηρε στο στομα της και με τελειωσε...Δεν τα καταπιε αλλα δεν χαθηκε και ο κοσμος..Ουτε ετρεξε απεγνωσμενα να τα φτυσει,μαλιστα τα επαιξε στο στομα της για λιγο..
Οταν εκανα μπανακι και ημουν ετοιμος να αποχωρησω κατσαμε παλι κανα διλεπτο και σκαγαμε γλωσσοφιλα ο ενας στον αλλο σαν να μην ηθελε κανεις απο τους δυο να τελειωσει η "συνεδρια"..Αν καταλαβε καλα την ερωτηση μου για το ποσο θα κατσει μου ειπε γυρω στο 20ημερο..Οποτε μαλλον θα ψαξω λεφτα να ξαναπαω..
Για μενα μπαινει σιγουρα στην πρωτη 5αδα που εχω παρει οσα χρονια ασχολουμαι με το σπορ..Μην ξεχνατε βεβαια την χημεια,τα γουστα που εχει ο καθενας και το γεγονος οτι πηγα πρωι που σημαινει σχεδον μηδενικη κουραση..
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
δεν μας ειπες, τον εφαγες?
03 Απριλίου, 2015
Γιατι τον ρωτας ρε Χρηστακι; Σε καιει;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2