Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρα πολυ χλιαρη η εμπειρια μου με την συγκεκριμενη κοπελα πριν καποιες μερες..Αρχικα δεν τηρησε οσα ειχα ζητησει οταν εκλεινα το ραντεβου(ενδυμασια).Αλλα αυτο ισως πειτε οτι ειναι δευτερευον..Εν συνεχεια και επι τω εργω η Ερικα μου εδωσε την εντυπωση πως ειχε να παει καπου και επρεπε να βιαστει! Ηθελε ξεκαθαρα να χυσω να τελειωνει..Εγω τελος παντων με εναλλαγη στασεων καθυστερουσα οσο μπορουσα..Το εργαλειο της δεν το ειδα σε πληρη στυση...Λιγο της σηκωθηκε και αυτο μετα απο κανα 10λεπτο(!) τσιμπουκι..Δεν ειμαι παθητικος αλλα οσο να'ναι θελω να την δω την αλλη να καυλωνει..Γιαυτο παω σε τραβεστι αλλωστε!Στο σεξ εβγαζε φωνες και μικρες κραυγες εντελως ψευτικες και ξενερωτικες...Και το κερασακι στην τουρτα ηταν οταν της γαμουσα τα βυζια (τα οποια ειναι πραγματικα το καλυτερο ατου της να τα λεμε και αυτα) εβαλε το χερι μπροστα για να μην την παρουν τα σκαγια...!
Γενικα δεν θα την συνιστουσα αλλα παντα παιζει και ο παραγων χημεια που μπορει να μην ειχαμε...Απλα δεν την δικαιολογω γιατι δεν πηγα αργα για να εχει σαν διακαιολογια την κουραση..Πηγα ομως τελευταιες μερες πριν φυγει οποτε μπορει και να μην την πολυενοιαζε..
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού