Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στη γνωστη πολυκατοικία χαμηλά στη Λ.Συγγρου (παραδρομος), εγινε η συναντηση.
Ξεκαθαρη συνεννοηση, ευκολη, ουτε ελα σε 10 λεπτα, περιμενε αλλα 10 κ λοιπες Μαλακία που κανουν ορισμένες και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι (το πανω κεφαλι !)
Λοιπον, η εν λογο κοπελα (λεμε τωρα!Γλώσσα )δεν είναι κουτοπόνηρη, ούτε σπαζαρχίδο, και ουτε κοιτάζει να σου αρπαξει τα ευρώ.
Εχει καλη συμετοχη, και γουσταρει να γαμαει.
Τιμια στον αγωνα, και τα τιμα τα φράγκα που χρεώνει.
Δε μπορω να θυμηθώ αν ηταν 70 ή 80. Εχω την εντύπωση 80.
Καλο κορμι για τα χρονάκια της (σαφως υπαρχουν και καλυτερα) και σχετικά μετριο προσωπο. Τωρα αυτά που γράφουν καποιοι για κουκλαρα και τετοια, δεν παιζει ουτε κατά διανοια.
Εξάλου ΔΕΝ πουλαει ομορφια, ή εξωτικο κορμι ή καυλι τορπιλη η συγκεκριμενη τρανσ.
Για οσους γουσταρουν να φανε ένα καλο καυλακι στον κωλο,ειναι μια χαρα.
Τα τιμά τα φράγκα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, megasnik, TZOYLI και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2014
και φυσικα εσυ δεν παιζει ουτε κατα διανοια ...να εχεις συναντηση κατα την διαρκεια της ημερας με το φως του ηλιου καποια τρανς η ακομη να εχεις ξυπνηση μαζι της το πρωι με την τσιμπλα στο ματι για να μπορεσεις να κατανοησεις τη σημαινει ,κουκλαρα τρανς!!και για να εχεις αποψη ποια πουλαει ομορφια και ποια ειναι ομορφη,με τα υπερ και τα κατα της...
Το κουκλαρα ειναι ενας ευγενικος χαρακτηρισμος που ανηκει στην markela ,γιατι και ομορφουλα ειναι και αυθεντικος ανθρωπος ειναι χωρις παραπλανιτικες φωτο,σωστος επαγγελματιας ,ευγενικη φυσιογνωμια ,και με υψηλα στανταρ υγιεινης,και καυλιαρα!!!
17 Αυγούστου, 2014
...εε, όχι δεν παίζει (στο ερωτημα σου).
Τα περι σωστου επαγγελματια τα ανέφερα, περιττές οι υποδείξεις.
Άλλο πράγμα το καυλιάρα, άλλο πράγμα ευγενικός χαρακτηρισμός, άλλο πράγμα το ομορφουλα, άλλο πράγμα το κουκλαρα.
Να μιλάμε συγκεκριμένα, με συγκεκριμένη σκέψη και λόγο. Και όχι γενικο-θεωρίες, στην δική μου κριτική.
Βάλε τη δική σου. (...ακου με τη τσίμπλα στο ματι για να κρίνω αν μια τρανσ είναι κουκλαρα ή ομορφουλα....)
20 Αυγούστου, 2014
σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια. πολλα πραματα ειναι θεμα γουστου κ εγω ποτε δεν πιστεψα οτι ειμαι στο γουστο ολων. δεν ειναι κ κακο να μην ειμαι στο γουστο καποιου,για αυτο κ το ανθρωπινο ειδος ειναι ποικιλομορφο κ πολυπροσωπο για να μπορουμε να επιλεγουμε. σ ευχαριστω κ παλι να σαι παντα καλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3