Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα σας πω την εμπειρία μου με το εν λογω ατομο. Συμφωνω με την Ιβανα γιατι αυτη απανταει στο τηλεφωνο 150€ για 40 λεπτα full service ειχα ζητησει να είναι ντυμένη με φορεμα. Δίνουμε ραντεβου για τις 20:00. Ξεκινω απο την αλλη ακρη της πόλης μενω ανατολικά για να παω στο γνωστο πλέον σπιτι στην Φιλ Εταιρείας. Βρέχει του σκοτωμού αφηνω το αυτοκινητο στο parking και φτάνω στο σπίτι. Μου ανοιγει μια ψηλη κοπελα ομορφη δεν την λές, ασχημη δεν την λές, σωμα απο την μέση και πάνω πολυ ωραιο απο την μέση και κατω δυσαναλογος κωλος σε σχεση με τα ποδια της με λίγα λόγια ουτε λόγος για την κορμάρα των φωτογραφιών. Δεν χαλαστηκα. Εκει ειναι που ρωταει 30 μινουτος ο 1 ορα της εξηγώ λοιπον. Περνει τηλ την Ιβανα η οποία κατι της λέει και το ατομο μου λέει ενταξει 150 για 40 λεπτα αλλα δεν θα τελειώσω. Την χαιρέτησα και εφυγα κατα τα αλλα ευγενεστατη. Η επικοινωνια εγινε με μυνηματα οποτε σε καμία περίπτωση δεν παρανόησα. Τα στοιχεία τα εβαλα ειναι γιατι αλλιως δεν μπορώ να υποβαλω την κριτική.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dimwhoo
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
485
Πόντοι:
4.460
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2014
εμπιστευομαι κριτικες dimwhoo αλλα απο οτι καταλαβα, σπαστηκες που δεν ηθελε να τελειωσει; που νομιζεις οτι "στην εφεραν"; τι ακριβως;Χμμμ;
03 Μαΐου, 2014
Φιλε δεν καταλαβα τι συμφωνια εκανες, αφου οι τιμες ειναι σταθερες στο σπιτι της Ivana 30 λεπτα=100ε και 60 λεπτα=150ε εσυ γιατι πληρωσες 150 ε για 40 λεπτα;
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μηπως για να τελειωσει κιολας; Χμμμ;Εμμμμ
19 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η συμφωνία ήταν 150 για 40 λεπτά με τελείωμα. Όταν πήγα η τυπισα δεν ήξερε τίποτα γιατί απλά η μαντάμ την ενημέρωσε εκείνη την στιγμή.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4