Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συναντηθηκα εχτες με την εν λογω κοπελλα μετα απο συννενοηση στο κινητο.Κλεισαμε ραντεβου για τις 2030 το βραδυ. Ηταν ακριβης στο ραντεβου της. Με υποδεχτηκε σε ενα διαμερισμα παρα πολυ καλα διακοσμημενο και διατηρημενο. Ευγενεστατη μου προσφερε να πιω κατι. Στη κρεβατοκαμαρα ηταν παρα πολυ ζεστη και φιλουσε πολυ ωραια. Ολα αυτα μεχρι τη στιγμη της ερωτικης πραξης...ενω το καναμε και χαιδολογιομαστε και ολα αυτα ζητησα να με παρει απο πισω. Ηταν η δευτερη μου φορα και παρολο το λιπαντικο δεν αισθανομουν καλα. Παρολαυτα το απολαμβανα στο πλαι χωρις να ποναω αρκετα..Οταν με εστησε στα τεσσερα αρχισε να με χτυπαει στο κολαρακι με σκαμπιλακια...Διαμαρτυρηθηκα γιατι αυτο ειναι κατι που δε μου αρεσει και ειναι δικαιωμα μου. Σπαστηκε οπως ειπε με παρατησε κανονικοτατα και μου πε να βαλω λιπαντικο λεει να με παρεις εσυ. Της ειπα οτι δε χρειαζεται να δειχνει τετοια συμπεριφορα και ας συνεχισουμε.Επεμενε σε αυτο το στυλ οποτε σπαστηκα και εγω και ντυθηκα κι εφυγα.Δε με νοιαζει τι θα γραψετε απο κατω ως απαντηση στη κριτικη μου αλλα τετοιες συμπεριφορες ειναι κατακριτεες ιδιαιτερα οταν το παιζει ανετη και καλα για να τραβαει πελατες. Απαραδεκτη τελειως. Και ας βγει και η δια να πει οτι γραφω ψεματα !
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Sam Ronin
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRAMAZING

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2014
οτι στον εχωσε δεν σε πειραξε
οτι σου ριξε 2-3 σκαμπιλακια στο ποπό σε πειραξε
και μετα πανηγυριζουμε που βγηκαμε στις αγορες ...
12 Απριλίου, 2014
περίεργα πράγματα !

φίλε, μήπως παίχτηκε κάτι άλλο ;;;

δεν βγάζει νόημα η ιστορία
13 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ίδιος ο Σαμαράς όταν διαπραγματεύεται...
τα σκαμπιλάκια τον πειράζουν
(Updated: 13 Απριλίου, 2014) 13 Απριλίου, 2014
καλο πασχα να χεις καλε μου σαμ δεν θα μιλισω διοτι εισαι πελατης κ δεν εχω το δικαιωμα αυτο.... επειδη ομωσ δε σου ζητησα χρηματα αν θυμασαΙ Κ ΑΦΗΣΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ , ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ . ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
13 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σχεση εχουν τα παιδια του κ τα αναφερεις;
14 Απριλίου, 2014
οκ ! Ακούσαμε την μια πλευρά, αυτήν του συφορουμίτη Ρόνιν.

Δεν έχουμε ακούσει την άλλη. Και η απάντηση της Πάμελα είναι αξιοπρεπής.

Σίγουρα κάτι άλλο έγινε, τουλάχιστον αυτό εγώ κρίνω !
14 Απριλίου, 2014
Εμένα πάντως αν είναι για τζάμπα,δεν με χαλάνε και 5 και 10 και 15 σκαμπιλια
Το γκροβερ μην μου χαλασεις Γλώσσα Γλώσσα
15 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φυσικα! αφου οι αγορες θα μας σωσουν Γερο-μύστηςΧμμμ;Μαλακία το ειπε και ο σαμαρακης!
22 Απριλίου, 2014
Μπερδεύτηκα αρκετά... Απο οτι ξέρω οι κριτικές ανεβαίνουν για να βοηθούνε τους υπόλοιπους προκειμένου να επιλέξουν μια επαγγελματία ή οχι και οχι για να βρεθούν σε αδιέξοδο. Την μαρκέλα σκοπεύω να την συναντήσω σύντομα αλλά απορώ με τις επιλογές της !!! Γράφεις στην κριτική σου sam...
23 Απριλίου, 2014
παντα μπορει να συμβουν παρεξηγησεισ , με τον σαμ μιλησαμε κ το λυσαμε το θεμα κ ειναι ολα ενταξει!!!!
εν βρασμω ξεφευγουμε καποιεσ φορεσ λεμε κ κανουμε πραματα που τα μετανιωνουμε ετσι κ εγω κ ο σαμ απ οτι ειπαμε!!!
μακια σ ολουσ
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2