Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπήκα στο φροντισμένο της διαμέρισμα που είναι στον Κεραμεικό (πολύ κοντά στο εξαιρετικό εστιατόριο Αθήρι) τσαντισμένος από την γαμημένη την απογευματινή κίνηση. Όπως πάντα η Τζούλι ήταν πεντακάθαρη και ευγενική, να τα λέμε αυτά γιατί κάποια άλλα άτομα δεν είναι κι άρα ούτε η καθαριότητα ούτε η ευγένεια είναι αυτονόητες.

Με ηρέμησε, μου πρόσφερε καφέ και νερό, με ρώτησε αν θέλω να κάνω ντους και άρχισε ένα αργό και πολύ λεπτομερές μασάζ.

Τρίψε, τρίψε, άρχισα να καυλώνω φυσικά ! Ξάπλωσα αναπαυτικά στο άνετο κρεβάτι και άρχισε να μου πιπιλάει τις ρώγες με τρόπο συστηματικό και αργό, μετά κατέβηκε στο πέος και τέλος άρχισε με μανία να γλύφει τα αρχίδια μου και την περιοχή πέριξ. Άρχισα να ηρεμώ πραγματικά και σιγά σιγά να απολαμβάνω όλο το εύρος της εμπειρίας.

Λίγο αργότερα, την άρπαξα, την γύρισα, φόρεσα προφυλακτικό και άρχισα να τρίβω τον πούτσο μου πάνω στην τρυπούλα της. Σιγά σιγά έσπρωχνα και λίγο μετά μπήκα και άρχισα να την καρφώνω άγρια.

Αλλάξαμε πολλές στάσεις. Την γύρισα και της σήκωσα τα πόδια ψηλά και άρχισα να την γαμάω ιεραποστολικά ενώ κρατούσα με τα χέρια μου τους αστραγάλους των ποδιών της.

Το γαμήσι συνεχίστηκε με ταυτόχρονη λεκτική επιδαψίλευση μουγκρητών και πειραγμάτων : και άλλα τέτοια κλασσικά και αγαπημένα.

Κάποια στιγμή, μετά από ώρα, την γύρισα πλάγια όπου κατά την άποψή μου έμπαινα ακόμα καλύτερα στον κόλο της και σε αυτήν την στάση έχυσα απολαυστικά. Με σκούπισε σχολαστικά, με άφησε να ντυθώ με την ησυχία μου και πιάσαμε την συζήτηση περί ανέμων και υδάτων.

Πολύ καλή εμπειρία και σίγουρα την συστήνω στους συναγωνιστές. Καλά πηδήματα σε όλους.
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.446
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 flinstone, SheFucker, Benreilly και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού