Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μιας και ξαναηρθε ελλαδα η κοπελα ειπα να κανω μια κριτικη..εγω την ειχα παρει την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει.εκλεισα το ραντεβου μεσω της Ιβανα και πηγα στο σπιτι στον Νεο Κοσμο.αφου συνεννοηθηκα με την Ιβανα για το τι ηθελα και εδωσα τα λεφτα ηρθε στο δωματιο η Τζεσικα..κορμαρα πραγματικα..καβλιαρικα εσωρουχα με βυζι οχι πολυ μεγαλο αλλα στητο και ομορφο..ο κωλος ηταν ο κλασσικος τραβελοβραζιλιανικος..λιγο φουσκωμενος δηλαδη αλλα και αυτος καβλιαρικος..εγω ειμαι ενεργητικος και αυτο στην αρχη την ψιλοχαλασε..αλλα αργοτερα και μετα απο αρκετα παρακαλια της προς εμενα για να με πηδηξει και αυτη και δικες μου αρνησεις το πηρε αποφαση..το καβλι της δεν ηταν τπτ ιδιαιτερο(εχω γαμησει τρανς με μεγαλυτερο)..αυτο που με παραξενεψε στο γαμησι ειναι οτι καθε τρεις την ωρα εβαζε λιπαντικο στο κουλουρι της και εδειχνε να ποναει..σημειωτεον δεν ειμαι και κανενας πουτσαρας..τελος παντων η 1η ευχαριστη εκπληξη ηταν πως καθως τη γαμουσα με το ποδια της σηκωμενα εχυσε ενω τον επαιζε(δεν το ειχαμε συμφωνησει)πραγμα που με καβλωσε απιστευτα.η 2η ευχαριστη εκπληξη ηταν οταν ηθελα εγω να χυσω που με δικια της πρωτοβουλια τα πηρε στο στομα της(δεν τα καταπιε αλλα δεν το κανουν πολλες αυτο ετσι και αλλιως).
το μοναδικο που εχω να της προσαψω ουσιαστικα ειναι κατι ακαταλαβιστικα που ελεγε στα πορτογαλλλικα εμαφανως ξενερωμενη που δεν ηθελα να με γαμησει και ηθελα να την γαμησω μονο εγω..
σε γενικες γραμμες δεν θα ελεγα μην την προτιμησετε αλλα κρατω τις επιφυλαξεις μου γιατι η ομαδα της Ιβανα μου εχει κανει αρκετες φορες μπινιες..
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού