Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βασικα ειχα ξεκινησει να παω στην Τζεννη αλλα δθστηχως δεν εβρισκα το τηλεφωνο της και δεν τα καταφερα. ειχα ομως καβλες και παρολη την βροχη και την κινιση βρεθηκα παρκαρισμενος μπροστα απο το γνωστο πλεον για καποιους απο εμας σπιτι του παγκρατιου. μου ανοιχε η μπαρμπαρα και με οδηγησε στον επανο οροφο, στο μικρο ομως δωματιο διοτ στο μεγαλο ηταν αλλος συναδελφος προφανως. τη ρωτησα την τσατσα και μου ειπε οτι θα παιξω μπαλλα εκει, στο μικρο δωματιο. κανενα προβλημα, μια χαρα δωματιο, με το ντους και τι dvd του. μοθ ειπε να περιμενω διοτι η Μαρτζ εκανε μασαζ σε αλλον. αφου ξεντυθηκα στρωθηκα μπροστα στο dvd κι αρχιζα να χαζευω τραβελοτσοντες. σε κανα 10 λεπτο μπαινει μεσα η Μαρτζ, με την τουρλομενη κωλαρα της να ξεπεταγετε μεσα απο ενα διχτυοτο προστιχο φορεματακι! καβλωσα ακομα περισοτερο!! μου ειπε ομως να αλλαξω δωματιο κι ετσι μαζεψα τα ρουχα μου κι ετρεχα γυμνος απο το ενα δωματιο στο αλλο...πλακα ειχε. Η Μαρτζ ειναι αυτο που γραφουν κι αλλοι εδω, στραβη πουτσα προσ τα κατω αλλα εγω δεν ειχα προβλημα μια που ειμαι μονο ενεργητικος. πιπουλα με προφυλακτικο, ανετα γλυψιματα παντου και καβλωσε κι εκεινη...ευγενεστατη με το χαμογελο να μην λειπει. αγγλικα γρι! καλη φαση για 100, οχι ομως πιο πολλα μαγκες.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
45
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού