Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν είναι η πρώτη μου κριτική εδώ αν και είμαι πολύ καιρό στο site... Δεν είχα σκοπό να γράψω αλλά γενικά διαβάζω κριτικές και για την Μαρκέλλα θέλω να πω την άποψη μου! Εμείς στην περιφέρεια στις κλειστές κοινωνίες που δεν έχουμε την ευκαρία πολλές φορές να κάνουμε τα γούστα μας έτσι όποτε μας δίνεται η ευκαιρία του δίνουμε και καταλαβαίνει...Η πόλη συνάντησης ήταν η Ρόδος και όχι η Αθήνα που έβαλα επειδή δεν είχε επιλογή... Στην Ρόδο λοιπόν έχει παρελάσει η Σάρα και Μάρα και η κουκουνάρα που λέμε... Από αυτές που έχω πάει η Μαρκέλλα είναι με διαφορά η καλύτερη. ΠΡΩΤΟΝ στην συννενόηση, ΔΕΥΤΕΡΟΝ στην ενεργή συμμετοχή της και ΤΡΙΤΟΝ στην απίστευτη διάθεση... Πιθανόν να υπάρχουν πιο ωραίες από την Μαρκέλλα (με κάποιες έχω πάει κι εγώ) αλλά στο γενικό σύνολο η Μαρκέλλα είναι κάποια που σε κάνει να μην κλαις τα χρήματα σου αλλά και να σε αφήνει με την νοσταλγία του πότε θα την ξαναδείς... Στα του κρεβατιού πέρασα υπέροχα... Μεγάλο εργαλείο, λειτουργικό πλήρες και έδειχνε ότι το γούσταρε... Πολύ συζητίσιμη λες και την ήξερες χρόνια. Τώρα για κάποιους που διαφωνούν λογικό είναι αφού όλοι δεν μπορούμε να έχουμε τα ίδια γούστα!!! ΕΓΩ πάντως ανυπομονώ να μου ξανασκίσει όλες μου τις τρύπες... Δεν ξέρω αν κάνει παθητικό διότι δεν με ενδιέφερε και δεν το ζήτησα.... Ελπίζω να την ξαναδώ.... Συμπερασμα... Και με την ΣΚΛΕΝΑΡΙΚΟΒΑ να πας αν είναι ψυγείο κλαις τα χρήματα σου... Γι αυτό προτιμάς την σίγουρη λύση... Και για μένα πλεόν η Μαρκέλλα είναι εγγύηση!!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paraskevas(2), TZOYLI, tonos17 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2013
Στραβός βελόνα γύρευε

Στραβός βελόνα γύρευε, ολα-ολα (x 2)
Μέσα σε αχυρώνα, βατσιτσελο-βατσιτσό (x 2)

Και ο κουφός του έλεγε, ολα-ολα (x 2)
Πως άκουσ’ ένα κρότο, βατσιτσελο-βατσιτσό (x 2)

Πολλά ψέματα είπαμε, ολα-ολα (x 2)
Άς πούμε και μι’ αλήθεια, βατσιτσελο-βατσιτσό (x 2)

Ο κόκορας εγέννησε, ολα-ολα (x 2)
Σαράντα κολοκύθια, βατσιτσελο-βατσιτσό (x 2)

Τα κολοκύθια είχανε μέσα νερό, ολα-ολα (x 2)
Και το νερό βατράχια, βατσιτσελο-βατσιτσό (x 2)
18 Ιουλίου, 2013
γιατρε να φανταστω οτι παρακολουθεις χρονια το σαιτ αλλα δεν εχει γραψει ποτε?Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Ιουλίου, 2013
Όντως παρακολουθώ χρόνια το site αλλά αν διάβασες το σχόλιο μου δεν έχω και τις τόσες εμπειρίες ώστε να σχολιάζω όποια γκόμενα υπάρχει... Από τις λίγες που έχω πάει αυτή με ικανοποίησε! Γούσατ είναι αυτά... Σε κάποιους μπορεί να αρέσουν οι νταλικέρηδες... Γούστα είναι αυτά... Και δεν είμαι Γιατρός.... Χαμόγελο Το σχόλιο με τον ποιητή δεν το κατάλαβα αλλά anyway...........
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3