Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το έθιμο επιβάλλει στην Αθήνα οι κριτικές να μπαίνουν μετά την αποχώρηση της «κοπέλας». Έτσι και τώρα . Με υποδέχθηκε η Ιβάνα ευγενέστατη όπως πάντα και με οδήγησε στο άνω διάζωμα όπου είναι πολύ ωραίος χώρος για έρωτα με ιδιαίτερο μπάνιο. Άκουσα τα τακούνια της Βούλας να ανεβαίνουν τις σκάλες ενώ σκουπιζόμουν. Πρόβαλα το κεφάλι για να τη δω και αυτή μου χαμογέλασε με νόημα. Όταν βγήκα είχε στηθεί με ελαφρά κάμψη του κορμού εμπρός και ακουμπούσε στο πλαίσιο του κλιμακοστασίου, φορούσε τις κόκκινες κάλτσες που έχει στις φωτογραφίες και κόκκινες λουστρινένιες φετίχ μπότες, πήγα πίσω της και άρχισα να τρίβω το μυρωδάτο πέος μου στην απίστευτη κολάρα της. Το πλάσμα αυτό είναι τέλειο. Μουρίτσα πονηρή, κολάρες, μπουτάρες, απίστευτες βυζάρες και κυρίως καλή διάθεση. Συγκρίναμε τα πέη μας και έχασα με διαφορά κεφαλής. Αυτή γελούσε. Η επικοινωνία γίνεται σε ό,τι γλώσσα επιθυμεί κάποιος εκτός των αγγλικών, έχει καλή διάθεση και καλύπτει του χάντικαπ αυτό. Κάνει συνεχώς τουρς και μου ανέφερε τις ευρωπαϊκές πόλεις που έχει επισκευτεί. Μένει μόνιμα στην Σαραγόσα αν θυμάμαι καλά και κατάλαβα πως νοιώθει νοσταλγία για την πατρίδα της με τον τρόπο που μιλούσε για τις παραλίες της και για την Μπαϊα την οποία δεν ήξερα αλλά έκανα ότι την ξέρω. Συνιστάται ανεπιφύλακτα για αγαπησιάρηδες που θα την ξαναεπισκευτούν για το μπαλαμούτι και τα χαμουρέματα που κάνει.. Δεν ξέρω έφυγε ξαφνικά , δεν πήγε Θεσαλονίκη όπως μου είχε πει, δεν γνωρίζω.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tsimiski51a
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
14
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού