Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω κ χρονια ηθελα να πηδηξω μια τρανς κ οταν λεω τρανς οχι καποιον που ξυριζει τα ποδια βαζει μια περουκα κ το παιζει τρανς.την συγκεκριμενη "κυρια"την ειχε συναντησει ενας φιλος στη βαρκελωνη οπου ειχε παει ταξιδι κ μου ειπε τα καλυτερα(απ το οτι ειναι ωραια μεχρι το ποσο επαγγελματιας ειναι.
ετσι στο περσινο τουρ που κανε απ την αθηνα ει α να δοκιμασω.εδω να τονισω αν κ καποιοι θα βγουν κ θα πουν ναι ρε σε πιστεψαμε οτι ουτε πιπα ειχα σκοπο να κανω ουτε καν ν αγγιξω το οργανο της.
Το ραντεβου κλειστηκε ευκολα με sms στα αγγλικα κ στην ωρα της ηταν στο hotel.
Ειναι ακριβως οπως στις φωτο αλλα σχετικα κόντη.τωρα αυτα που λενε καποιοι οτι καταλαβαινεις παντα μια τρανς ειναι παπαριες.πολυ πιο ομορφη απο κανονικες γυναικες αλλα με μια ιδιαιτεροτητα που λεει ενας γνωστος.
Αφου συστηθηκαμε της ξεκαθαρισα οτι θα ειναι 100%παθητικη οτι θες εσυ μου απαντησε.
Αρχισαμε να γδυνομαστε οπου μου αποκαλυψε ενα ωραιό γυμνασμενο κορμι 3αρι στηθος κ ωραιο σφιχτο κολο.ξεκιναμε τα φιλια(λιγο διστακτικα στην αρχη απο μεριας μου ομολογω)κ σιγα σιγα παθιασμενα γλωσσοφιλα οπου κυριολεκτικα μου ρουφαγε τη γλωσσα.το στομα της ειχε ωραια δροσερη γευση ενω ολο το κορμι της μοσχομυριζε.αρχισε να κατεβαινει με φιλια προς τα κατω οπου οι ρογες μου δεχτηκαν ενα ωραιο γλυψιμο.συνεχισε προς τα κατω αργα κ παθιασμενα οσπου εφτασε στο πληρως ορθομενο εργαλειο μου οπου απολαυσα ισως την καλυτερη πιπα της ζωης μου.εκανε τα παντα ρουφαγε με δυναμη εγλειφε δαγκωνε το βαζε κυριολεκτικα ολο μεσα ενω κ τα μπαλακια ετυχαν σπεσιαλ περιποιησης.ενω ειχα απογειωθει μου σηκωνει ελαφπηα τα ποδια κ κ κανει κ ενα σπεσιαλ γλυφοκολι που ειχα να νιωσω χρονια οταν τα χα με μια 40αρα.
Η αποθεωση του γλειψιματος!!αφου τον εβαλα κ λιγο στις βυζαρες μου λεει(παντα στα αγγλικα)θελω να με παρεις δυνατα!!μου περναει το σκουφι κ σιγα σιγα αρχιζω να μπαινω στην κολαρα της!χαλαρες κινησεις στην αρχη κ μετα ξεκινω το σφυροπκοπημα.αλλαξαμε αρκετες στασεις ενω τα στοματα μας δεν ξεκολαγαν.εδω καποιος μπορει να πει "καλα ρε φιλδε πως καβλωνες κ την γαμαγες ενω αυτη επαιζε το εργαλειο της?"αυτο με εφτιαχνε αφου της εχει καβλωσει της αρεσει κ ετσι συνεχιζα ολο κ πιο δυνατα ενω αυτη με το ενα χερι τον επαιζε κ μ ετο αλλο εσφιγγε εμενα φωναζοντας ειναι υπεροχο ειναι υπεροχο!!μετα απο κανα σχεδον μισαωρο σφυροκοπηματος η "γκομενα χυνει πανω στην κοιλια της μεσα σε αλλαλαγμους.βγαζω κ γω το σκουφι το βαζω στο στομα της κ χυνω τα πηρε ολα μα ολα(ουτε σταγονα χαμενη!)ενω συνεχισε νκ το ρουφαιει κ να το τρομπαρει για κανα διλεπτο!ξαπλωσα αποκαμομενος ενω g izabelly αδιαζε το φορτιο μου στο νιπτηρα.αφου μπανιαριστηκαμε κατσαμε κανα πενταλεπτο μιλωντας γενικα(αν κ τα αγγλικα της ειναι μετρια).
Αφου πρόσφερθηκα να την παω με τη μηχανη στο διαμερισμα που εμενε μια κ ειχα δουλεια κοτντα στο κεντρο με χαιρετησε με ενα ακομα παθιασμενο γλωσσοφιλο.
Γενικα ηταν μια παρα πολυ καλη εμπειρια κατι το διαφορετικο για το οποιο τωρα σχεδον ενα χρονο μεα δεν το μετανιωσα.απλα γουσταρα να το κανω κ το κανα.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.380
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2013
Μπράβο παιχταρά μου !

ΈΤΣΙ ! πάντα τέτοια ! Μετά από ένα καλό γαμήσι νιώθεις αλλόκοτα . . . . . . . ζωντανός !

N' est pas ???
23 Μαΐου, 2013
Ναι ναι!Μεγάλο χαμόγελοαν κ πρεπει να παραδεχτω οτι ειχα διαβασει ολες σου τις κριτικες πριν τ αποφασισω.το κανα κ δευτερη φορα το καλοκαιρι με την Jessica vercace(τι μπιμπελο ηταν αυτο?!)αναμεινατε κριτικη.αν το εξαντλησα πια το θεμα!
Αν το ξανακανα θα το εκανα η μ αυτες τις δυο η με την ελληνιδα την elena sunrise
23 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι ακριβως οπως την περιγραφεις την εχω παρει και γω πιο παλια ειναι εξαιρετικη
23 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ πιο γυναικα κ ερωτικη απο πολλες κανονικες γυναικες θα λεγα.Χαμόγελο
24 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασε ρε Μεγάλε.... Γυναίκα με Αρχιδια Κεφάλι σε τοίχο! θα μας τρελλανειςΜαλακία
24 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάτσε να τους βάλω και μια φωτό με την φίλη της την Βίκη.....
http://i40.tinypic.com/2hmk9ox.jpg

Θα τραβάνε μαλακία μέχρι θανάτου τα πουστράκια Γλώσσα
28 Σεπτεμβρίου, 2013
πολαξ και γκέοπα, θα σας πω αυτό που είπε και ο μέγας Ιμπραίμοβιτς : φέρτε μου τις αδελφές σας να σας δείξουμε πόσο πουστράκια είμαστε

ΜΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΟΥ !!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7