Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού στο νεοκλασσικό της Μακρυγιάννη όπου η Ιβάνα μου παρουσιάζει το μωρό. Όμορφη όπως και στις φωτο με ωραίο σφιχτό στήθος μεγάλ και όμορφη κωλάρα και εργαλείο εξαιρετικό, μεγάλο και χοντρό αν και στραβό προς τα κάτω (!).Χμμμ;

Αρχίζουμε με γλωσσόφιλα (όχι πολλά) και γλυψίματα σε λαιμό και στηθος. Με τσιμπουκώνει βαθειά και καυλιάρικα και μετά από λίγο ο μερακλής φίλος μου εισχωρεί στην πίσω πόρτα της καθώς αυτή είναι ξαπλωμένη μπρούμητα. Αφού αλλάξαμε μερικές στάσεις ήρθε η σειρά της. Αφού παίξαμε με ένα 69 για πολύ ώρα για να ανάψουν και τα δύο όπλα, με ξάπλωσε ανάσκελα και αφού μου σήκωσε τα πόδια μπήκε βαθειά μέσα μου. Κατσικογάμης Με γάμησε γαι αρκετή ώρα χαιδεύοντας και παίζοντας με τον πούτσο μου μέχρι που ήρθε η πολυπόθητη ώρα όπου μου επιφύλαξε μια καυλιάρικη έκπληξη χύνοντας ταυτόχρονα μαζί μου πάνω μου! Money Mouth

Ντουζάκι, καθαρή πετσέτα και βόλτα στην πόλη έχοντας στο μυαλό μου την γλυκειά γελαστή φάτσα της μπροστά μου, τον πούτσο μου πίσω της και το δικό της μέσα μου.Χαμόγελο
Από τις πολύ καλές εμπειρίες... Συνίσταται για όσους δεν περιορίζονται σε έναν μόνο ρόλο αλλά θέλουν το πλήρες πακέτο (ενεργητικό + παθητικό).
Μειονέκτημα η παντελής έλλειψη επικοινωνίας (μόνο Ισπανικά)Κεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Carlo.Kneels
Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού