Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ευκολη συννενοηση με την κοπελα απο το τηλεφωνο.το ραντεβουδακι στο χωρο της.ολα καλα και καθαρα μεσα και προπαντως μονοι μας....το τονιζω...λοιπον χωρις πολλα πολλα ξεντυνομαστε και αρχιζω να την χαιδευω στον πουτσο ο οποιος ειναι πραγματικα τεραστιος και πολυ χοντρος....(υποψιν ειμαι κυριως παθητικος και το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα μολις τον ειδα ηταν πως θα μπει μεσα μου)μολις λοιπον ηρθε σε στυση αρχιζω τον παιρνω στο στομα μου ακαποτα εννοειται για να το γευτω κανα 10 λεπτο με μανια γλυφοντας τον ολο και σταρχιδια αρκετα.μου κανει νοημα καποια στιγμη(γιατι με τα αγγλικα δεν το πολυ εχει και κινηθηκαμε στη γλωσσα του σωματος)να μου παρει τσιμουκι και αυτη,αλλα εγω ηθελα με γαμησει λιγο πρωτα κ μετα βλεπαμε τι θα καναμε .παιδια τι να σας πω αρχιζει τον βαζει μετα δυσκολιας κ εκει ξεκιναει το καλο.δεν με εχουν γαμησει ετσι ποτε.η γκομενα ξερει να γαμαει εκπλικτικα.......εγω φωναζα γαμα με γαμα με στα ελληνικα!!ααχαχ!!!αφου με εχει κυριολεκτικα ξεκολιασει της κανω νοημα οτι θελω να μου χυσει στο στομα..το καταλαβαινει με τη μια και σηκωνεται ορθια εγω στα γονατα και την ωρα που με εχυνε μεσα στο στομα (μιλαμε για πολλα χυσια οχι αστεια)....απο την καυλα μου εχυσα και εγω...ολα καλα ντυθηκα πληθυκα μου εδωσε και ενα ζουμερο φιλι και την εκανα.αναμφισβητιτα θα την ξαναεπισκεφτω..
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, bk

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού