Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά,
την περίμενα σα χριστουγεννιάτικο δώρο και το πήρα με το παραπάνω...πρώτον γιατί είχα ξεκόψει τον τελευταίο καιρό, μια και βρήκα μια καλή μασατζού που με καλύπτει και δεύτερον γιατί την πρώτη φορά πριν 2 χρόνια που είχαμε ξαναβρεθεί ήμουν πτώμα από τη δουλειά και δε το ευχαριστήθηκα...λοιπόν τι να πεί κανείς, all time professional, κορμάρα, με τα δεκάποντα στο μπόι μου,1.90,στήθος καλύτερο και από 20χρονη, ρώγα κάγκελο, χειλάρες, ματάρες, κολάρα νέγρικη και με το παραπάνω και εργαλείο να το φοβάσαι από την αρχή, παρά τα χρονάκια της 40+..πέσαμε στο κρεβάτι κατευθείαν χωρίς να ξεντυθώ και σηκωθήκαμε ακριβώς μετά από μια ώρα..στοματικό απίστευτο, επιπέδου Queen Αθηνάς, επί ώρα και όταν γύρισε μπρούμυτα έγινε ο χαμός με αυτά τα καπούλια....α και σχετικά με το rimming η κοπέλα είναι ο ορισμός του...πρώτη φορά έτρεμα από γκαύλα τόσο πολύ...χύσιμο στο στόμα, πρέπει να πήρε κανένα μισόλιτρο, τα έφτυσε φυσικά και μετά κουβέντα για κανένα μισάωρο για πολιτική ,ομπάμα, κρίση κλπ...full package δηλαδή..εγώ το αποφάσισα τέρμα οι αμφιβόλου βραζιλιάνες, 1-2 ελληνίδες αποδεδειγμένα αστέρια συν τη Rachel όποτε έρχεται...καλύτερα να δίνω πολλά αλλά να είναι σίγουρα,παρά ντουφεκιές στο άγνωστο...
Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2012
ειδατε ρε σεις οταν λεω οτι ειναι ακριβη αλλα οτι καλυτερο κυκλοφορει!! ευγε συναγωνιστη παντα τετοια
27 Δεκεμβρίου, 2012
ποιος ειναι αυτος ο ηρωας ρε?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
παληκαρι μου εσυ πρεπει να γραφεις με χρυσα γραμματα στην ιστορια 300 για μια ωρα ρε φιλε??Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι απλα 300 ευρω...
300 ευρω για να τον γαμησουν!!!!!!!!!!!
οξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πουστη...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3