Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραζιλιάνικος κώλος, τεράστιες βυζάρες, καυλιάρα φάτσα και αξιοπρεπές μικρόφωνο ! Επαγγελματίας από την αρχή ήταν καθαρή και δεν σταμάτησε ούτε στιγμή να χαμογελάει. Ευγενική αλλά και επιθετική μου όρμηξε κατευθείαν και ξεκίνησε τα γλωσσόφιλα. Αρχίσαμε τα γλυψίματα και το γυρίσαμε σε ένα δυναμικό 69.
Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την γαμάω βαθειά και δυνατά καθώς ξεφώνιζε. Μετά την έστησα στα τέσσερα και συνέχισα να την καρφώνω!
Αλλάξαμε ρόλους και αφού με έστησε άρχισε να με καρφώνει δυνατά. Με ξάπλωσε ανάσκελα και συνέχισα να με γαμάει ξέφρενα δίνοντας μου γλωσσόφιλα και μιλώντας βραζιλιάνικα!
Τελειώσαμε και οι δύο σε ένα καταιγισμό σπέρματος και πριν αποχωριστούμε ανταλλάξαμε όρκους αιώνιας αφοσίωσης και εμπιστοσύνης!! ΓλώσσαΜαλακίαΜεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Carlo.Kneels
Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2012
ΚατσικογάμηςΒρε φίλε! Με 150 ευρώ. Θα είχες πάρει 10 πουτσαραδες, να σε ξεσκίσουν. Τη πας με Τρανς?Γλώσσα
07 Δεκεμβρίου, 2012
Καλα τα λες αλλα οταν θα ερχοταν η σειρα των πουτσαραδων να στησουν κολο...θα του καθονταν?
07 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακόμη μια καλόκαρδη κοπελιά που ενδιαφέρεται για την τσέπη μου!Μεγάλο χαμόγελο
Με 21άρι όμως εργαλείο χοντρό σαν δένδρο δεν είναι και πολλοί οι πουτσαράδες που μου κάθονται.
Αν πάλι θέλεις, δεν έχω καμμία αντίρρηση αλλά να ξέρεις ότι θα πάρεις το πλήρες πακέτο θέλεις δεν θέλεις! Αν ενδιαφέρεσαι στείλε τηλ. αλλιώς παίξε με το φυστικάκι σου!
'Αντε και καλή σου μέρα ζουζούνα μου!
08 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον ομιλείς για Κολομπαρά (ενεργητικός ομοφυλόφιλος.) και ουχί για πούστηδες.
( http://www.slang.gr/lemma/show/kolomparas_kolomparas_5728 )
Μεγάλο χαμόγελοΧμμμ;
08 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον ομιλείς για Μπινέδες (Ο αμφιφυλόφιλος, ο αρεσκόμενος τόσο να τον «δίνει» όσο και να τον «παίρνει», (με άτομα του ίδιου φύλου, βεβαίως-βεβαίως!) και ουχί για πούστηδες.
( http://www.slang.gr/lemma/show/poustis_1794 )
Μεγάλο χαμόγελοΧμμμ;
09 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σημερινος κωλομπαρας αυριανος πουστης
09 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ή όπως έχει λεχθεί σχετικά σε μια απ' τις μεγαλύτερες ταινίες όλων των εποχών... "μη μπερδεύεσαι μ' αυτά, γιατί στο τέλος θα γίνει η φτιάξη και ο εις τον άλλον και τανάπαλιν". Κουλ
09 Δεκεμβρίου, 2012
Ο τυπος προφανως γουσταρει να σκιζει και να τον σκιζουνε και γι αυτο δεν θα δωσει τα 150 σε πουτσαραδες οπως τον παροτρυνει ο ippotis69...εγω εχω αλλη απορια.Γιατι οι τρανς ειναι πιο ακριβες απο τις πουτανες Χμμμ; οι περισσοτερες ειναι 150 μινιμουμ
09 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

διοτι διπλος ο ρολος φιλτατε ....περι ο ορεξεως ομως ουδεις λογος..τι να κανουμε υπαρχουν και οι πισογλεντηδες..
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9