Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαριωρη ειναι ενα πανεμορφο TS που εργαζεται στην περιοχη του Μακρυγιαννη πολυ κοντα στο μουσειο της ακροπολης σε ενα παρα πολυ ομορφα ανακατασκευασμενο και επιπλωμενο διατηρητεο κτιριο...Πραγματικα φανταστικο εαν ειχα χρηματα θα το αγοραζα αλλα φευ....για να εχεις τετοιο σπιτι και να μπορεις να το συντηρεις... πρεπει προφανως να εχεις την δυνατοτητα να φερνεις τετοια κομματια αλλιως δεν βγαινουν τα λεφτα οσο κι αν δουλευεις οσο και εαν δεν τρως.... Να ευχαριστησουμε λοιπον αυτον που μας την εφερε εδω και της εδωσε το σπιτι. Τα επιπλα φανταστικα αλλα σε reproduction μου φανηκαν παρα σε οriginal αντικες!

Α για την κοπελα τωρα... ειναι σχεδον οπως στις φωτογραφιες καυτη λατινα με πολυ ορεξη για σεξ και παιχνιδια γενικα... δεχετε γλυψιμο παντου αλλα στην πιπα δεν της βαζω αριστα! Οπως και να εχει ειναι ενα κομψοτεχνημα και μπραβο στον πλαστικο της! Λοιπον πηγα φυσικα για αυτο που πανε ολοι με τις τρανς για να με γαμησει! εαν ηταν να γαμησω το βρισκουμε και αλλου! Οπως ελεγε καποτε και καποια συναδελφος της τους παρακαλαω να με γαμησουν! Λοιπον με εστησε στα 4 αφου την εγγλυφα για ωρα μου εβαλε κρεμουλα και μετα αγριο γαμηση που να μην μπορεις να ξεφυγεις αλλα με τεχνικη και με στυλ! γενικα ειναι ο ανθρωπος που μπορει να σε κανει να νοιωσεις πουτανα και δεν εχει αναστολες στο γαμηση! μετα με γυρισε ανασκελα εβαλε τα ποδια μου στους ομους της και συνεχισε το σφυροκοπημα μεχρι που με τελειωσε παιζοντας ταυτοχρονα τον πουτσο μου....

Πολυ καλη πολυ καβλιαρα με την συνενοηση λιγο δυσκολα αλλα παιδια οσοι νομιζουν οτι ο πουτσος της ειναι 23 εκατοστα ας παρουν ενα δονητη με το ιδιο μεγεθος να τον μετρησουν να καταλαβουν ... μεγαλος ειναι αλλα 23 οχι!
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
50
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2012
ρε αδερφε στου ακη το σπιτι πηγες αυτος λες να τις φερνει??Χμμμ;Χμμμ;
04 Οκτωβρίου, 2012
δεν μας εφτανε που χρεοκοπησαμε, εισαγουμε και βραζιλιανικες πουτσες για να μας ξεκωλιαζουν ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
βρε μαγκες, σωθηκαν οι 23αρες ψωλες στην χωρα μας? Γλώσσα
ΥΓ. δεν εχω κατι με τους συναδελφους που αρεσκονται στο πισωγλεντι αλλα να ταξιδευει μια πουτσα και 2 σιλικονες 10.000 πολυ δεν ειναι? Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2