Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η εμπειρία μου με την Μάρτζορι ήταν συγκλονιστική. Είναι μακράν η καλύτερη τρανς που έχω πάει εντός και εκτός Ελλάδας. Εκείνη την ημέρα είχα περισσότερο διάθεση για παθητικό σεξ. Και άλλες φορές συμβαίνει αυτό αλλά όταν συναντώ την "κοπέλα" βγαίνει το ενεργητικό από μέρους μου, που είμαι κατά βάση.Κανονίζω το ραντεβού τελευταία στιγμή και ήταν ελεύθερη. Μπαίνω σε ένα φοβερό νεοκλασσικό κτήριο κοντά στην οδό Μακρυγιάννη και στο σαλόνι ήταν τέσσερις τρανς, όχι όμως εκείνη. Μετά στο δωμάτιο που ήταν πολύ ατμοσφαιρικό με παλιά έπιπλα, καθρέφτες και άλλα ψαγμένα αντικείμενα. Έρχεται η Μάρτζορι που είναι πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες. Απίστευτο σώμα, βυζάρες και πρόσωπο. Ξαπλώνω ανάσκελα και με καβαλάει λίγο πιο κάτω από το στήθος, έχοντας το πρόσωπο της στραμμένο στο δικό μου. Μου κλειδώνει τα χέρια με τα πόδια της και αρχίζω να πιπιλάω τις ρώγες της. Της αρέσει. Σκάει φιλί χωρίς γλώσσα. Χωρίς να της πω τι θέλω έχει ήδη καταλάβει. Μεγάλη μαγκιά που δεν το έχω συναντήσει με άλλη επαγγελματία. Σκέκεται στα γόνατα δίπλα μου και αποκαλύπτει τα προσόντα της. Με το που βλέπω το καβλί της λέω "οοοο". Γελάει και το ευχαριστιέται. Καβλί με κλίση προς τα κάτω και σκέφτομαι: "Αν μεγαλώσει και άλλο αυτό την γαμήσαμε". Δεν μπορώ να φανταστώ τη συνέχεια. Το παίρνω στο στόμα και γρήγορα γίνεται σκληρό. Είναι τουλάχιστον 23 πόντους. Μετά από λίγο μου δείχνει (μιλάει ελάχιστα και μόνο ισπανικά) να στηθώ στα τέσσερα. Προσπαθώ να της εξηγήσω να μπει προσεκτικά γιατί το κάνω κανά δύο φορές τον χρόνο. Η τύπισσα όμως έχει άλλα σχέδια. Φοράει προφυλακτικό και φτύνει στην τρύπα μου. Το βάζει αργά στην αρχή. Πονάω και της λέω στα αγγλικά να βάλει κρέμα. Προφανώς όμως δεν της αρέσει. "Νο,Νο" μου λέει και ξαναφτύνει. Μπαίνει δεύτερη φορά και με σιγανές κινήσεις με ανοίγει. Όταν καταλαβαίνει ότι δεν πονάω πια τόσο αρχίζει το γαμήσι του αιώνα. Με καρφώνει ανελέητα. Δεν αντέχω και σηκώνομαι. Μου δείχνει να ξαπλώσω ανάσκελα. Μπαίνει ξανά και ξεκινάει ο δεύτερος γύρος. Έχω χάσει την μπάλα. Ζητάω τάϊμ άουτ και φεύγω από το κρεββάτι. Με ακολουθεί. Με στήνει όρθιο να ακουμπάω το κρεββάτι με τα χέρια. Ξεκινάει πάλι το κομπρεσέρ. Είναι ωραίο, άγριο αλλά δεν πάλι δεν αντέχω. Με ρίχνει στο κρεβάτι και μου τον καρφώνει πάλι στα τέσσερα. Κάποια στιγμή λυγίζουν τα χέρια μου και πέφτω προς τα μπροστά. Το καβλί της όμως δεν έχει βγει. Απόδειξη οτι είναι μεγάλο. Καβλώνει περισσότερο και συνεχίζει να με γαμάει. Τότε κατάβαβα τι σημαίνει η έκφραση "Σε πάει γαμιώντας". Σηκώνομαι για τελευταία φορά για να ηρεμήσει ο κώλος μου. Πηγαίνω προς το έπιπλο που έχει για πλάτη καθρέφτη. Σκέφτομαι ότι εκεί θα τη γλιτώσω. Μου δείχνει να κάτσω στο έπιπλο και να έχω την πλάτη στον καθρέφτη. Νέο σφυροκόπημα από μπροστά ενώ είναι όρθια. Τόσες στάσεις και σε διαφορετικά μέρη του δωματίου ούτε σε τσόντα. Το θηρίο δεν χύνει με τίποτα και είναι πάντα καβλωμένο. Τελικά καταλαβαίνει ότι δεν μπορώ άλλο. Ξαπλώνουμε σε στάση 69 αρχίζει το αλληλοτσιμπούκωμα. Εκεί παραδίδω πνεύμα. Από το πολύ γαμήσι πρέπει να έχω ξεχάσει τα μισά που έγιναν. Είχα πληρώσει για 30 λεπτά αλλά η μάχη κράτησε πάνω από 40. Δεν έδειξε να δυσανασχετεί για δευτερόλεπτο και την ένοιαζε να ευχαριστηθούμε και οι δύο. Όποιος γουστάρει να γαμηθεί μην χάσει αυτή την ευκαιρία. Τα 100 για τη Μάρτζορι είναι λίγα. Σκέφτομαι να ξαναπάω αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξω. Κανονικά στην επικοινωνία πρέπει να πάρει 2 αλλά της έβαλα υψηλό βαθμό γιατί αξίζει υψηλό μέσο όρο. Εμπειρία που την θυμάσαι για όλη σου τη ζωή. Ίσως να της άρεσα και να το πήρε πατριωτικά. Είναι must για τους παθητικούς αλλά πιστεύω ότι και οι ενεργητικοί δεν θα μείνουν παραπονεμένοι. Δεν το δοκίμασα αλλά η διάθεση της για σεξ είναι απίστευτη.
Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2012
ΓλώσσαΦίλε με Καύλωσες πολλή με όλλη την φάση. Ήθελα μόνο να σε έπαιρνα μάτι την ώρα, που στον Έχωνε Καυλώνο, πολλή να βλέπω Αντράκια να γαμιόνται! Αχ! ρε καυλα. με Άντρες πας? Θα γούσταρα να σου πάρω, την ΚΩΛΑΡΑ ΣΟΥ!!!ΓλώσσαΝτροπή
03 Οκτωβρίου, 2012
Ρε φιλο, ποσο καιρο χρειαζεται γαι να κλεισει η τρυπα Χμμμ;
03 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

του κωλου τα εννιαμερα που λεμε τα ξερεις ? Εμμμμ τυχαιο ειναι ? Χμμμ; δεν νομιζω Κουλ
03 Οκτωβρίου, 2012
Φιλε στειλε τηλ σε πμ παρακαλω. Γουσταρω τρελλα να με πηδανε.
04 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε τραβα ενα βραδυ στην Κυψελη ολο και καποιον αραπη κωλομπαρα θα βρεις!
05 Οκτωβρίου, 2012
φιλε και αλλες εχουν διαθεση για sex!!!!με την διαφορα οτι ειναι ελληνιδες και εχουν και παραστατικα υγειας!!!!Χμμμ;

05 Οκτωβρίου, 2012
δεν φτανει που τον τρωνε από τραβεστι, τους κανουν και πιπες χωρίς καπότα ! γαμώτο, η κοινωνία μας πάει κατα διόλου !
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7