Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παίδες δεν γράφω συχνά αλλά κάτι τέτοια κομμάτια αξίζουν.
Πήρα τηλ κ είπα για 100 ευρώ. Συναντήθηκα στο γνωστό σπίτι στη φρατζη κοντά
Μου άνοιξε η , χοντρουλα κ ασχημη.
Περίμενα να έρθει στο δωμάτιο η donatella.
Μόλις μπηκε, μου χαμογέλασε, ευγενεστατη, και με καλά αγγλικά. Σώμα απίστευτο,
Μάλλον έχει το πιο ωραίο στηθος που εχω δει. Σε τέλειο μέγεθος και καλοφτιαγμενο.
Πρόσωπο εντελώς θηλυκό, πιο καλό από τις φωτό. Κωλαρα βραζιλιάνικη χωρίς πολλή
Κυτταρίτιδα.
Άρχισα να.ασχολούμαι με τις βυζαρες κ να τις γλυφω,μέχρι που καβλωσε κ με έβαλε να τη γλυψω.
Εκεί υπάρχει ένα θέμα μιας κ είναι αρκετά στραβη Ψωλη κ σε κάτω του μετρίου,
Επίσης είδα ένα άσπρο σπυρακι κάτω από το κεφάλι κ της είπα να βάλει προφυλακτικό. Αυτή
Δεν είχε κανένα πρόβλημα. Συνεχίσαμε με 69 κ μετά με πήρε στα 4. Φιλιά κ τραβηγματα στο φουλ.
Μετά καβλωσα πολύ κ την εστησα στον τοίχο κ την καρφωνα μέχρι που να τελειώσω.
Εδώ να πω ότι πριν τη γαμισω, μου ζήτησε αλλά 50 αλλά εγώ της είπα ότι δεν εχω
Κ έτσι αυτή αφού το σκέφτηκε(ήταν στο φουλ πάντως κ αυτή) κ μου έβαλε προφυλακτικό.
Τρομερή εμπειρία, την βάζω μέσα στην τριάδα
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 18, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
24
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2012
Αυτό το άσπρο σπυράκι που έχεις αναφέρει και ό ίδιος ότι έχεις δει στο πουτσοκέφαλο της είναι κονδύλωμα. Τα κονδυλώματα ανήκουν στα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα. Τα κονδυλώματα εμφανίζονται στα γεννητικά όργανα της γυναίκας αλλά και του άνδρα. Στον άνδρα, κονδυλώματα εμφανίζονται συνήθως στο πέος αλλά μπορεί να εμφανιστούν και στον πρωκτό. Σχηματίζουν μικρές, μυτερές προεξοχές που αρχικά είναι μεμονωμένες, ανώδυνες, στο χρώμα του δέρματος και δεν παρουσιάζουν πρήξιμο ή κοκκινίλα. Με την πάροδο του χρόνου όμως διογκώνονται και μπορεί να ματώσουν και γίνουν επώδυνα (ιδίως αν βρίσκονται στον πρωκτό).Η διάγνωση στους άνδρες αυτή τη στιγμή γίνεται μόνο με κλινική εξέταση. Όμως αν και εφόσον η μόνιμη σύντροφος/σύζυγος ενός άνδρα βρεθεί να έχει HPV, τότε θεωρείται ότι και ο άνδρας έχει μολυνθεί ακόμη κι αν δεν έχει εμφανίσει κανένα σύμπτωμα. Συχνά οι γιατροί μπορεί να ζητήσουν επιπλέον εξετάσεις, για να βεβαιωθούν ότι δεν συνυπάρχουν κι άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα. Ο ιός δεν μπορεί να απομακρυνθεί από τον οργανισμό. Όμως οι δυσπλασίες και τα κονδυλώματα μπορούν να αφαιρεθούν. Υπάρχουν διάφοροι τρόποι: Κάψιμο με βελόνα ή με λέιζερ, Πάγωμα με υγρό άζωτο (κρυοπυξία), Χειρουργική αφαίρεση (αν είναι μεγάλα), Θεραπεία με χημικές ουσίες (π.χ. ποδοφυλλοτοξίνη). Συνιστώ προσοχή με τις Βραζιλιάνες το έχω ξαναπεί.
24 Ιουνίου, 2012
κρύο ντούς !

με ενθουσίασε η κριτική του συμπαίχτη ΝΙΨΑΚΙ, αλλά με ξενέρωσε χοντρά ο δόκτωρ !!

ευχαριστίες και στους δύο σας anyway !!!
24 Ιουνίου, 2012
Μεγάλο χαμόγελοΆλλη ΛΟΥΓΚΡΑ! από εδώ. Δεν σου άρεσε, το εργαλείο? Τόσα Αντρικά, εργαλεία υπάρχουν. Αλβανοί, Ρώσοι, Ρουμάνοι. Ανάγκη έχουν τα παιδία Φάτων, να ευχαριστηθείς!!!Θυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3