Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΠΡΟΛΟΓΟΣ :

Είμαι παλιός στο σάιτ. Είχα πάνω από 5 χρόνια να πάω με τρανς. Οι μόνες μου απόπειρες την τελευταία πενταετία ήταν με 2 Ελληνίδες, που με ξενέρωσαν και δεν μου άρεσε η όλη φάση.
Ωστόσο έβαλα το ΑΠΟΛΥΤΟ 10 στην Ισαμπέλλυ επειδή στο παρελθόν είχα αρκετές εμπειρίες και το 10 ξέρω ότι γενικώς δεν μπαίνει, αλλά η συγκεκριμένη το ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπάνω.

ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ:

Διάλεξα το πρόγραμμα των 200 ευρώ της 1 ώρας, τα οποία φράγκα τα τιμάει και με το παραπάνω...
Δεν τα λυπήθηκα στιγμή, γιατί ματώνει τη φανέλα κυριολεκτικά και της βγάζω το καπέλο!

Άψογη συμπεριφορά, ευγενέστατη, καθαρή, άτριχη, με καταπληκτικό δέρμα.
Ο χώρος καθαρός, μικρός και ιδανικός.

Είναι πάρα πολύ όμορφη. Καμία σχέση με πολλές άλλες με τις οποίες έχω πάει ξένες και μη. Φανταστικό πρόσωπο και θεϊκό κορμί.
Μεγάλο και πολύ σκληρό βυζί.

Τα προσόντα της είναι τα ιδανικά (ούτε μεγάλα ούτε μικρά), όσο πρέπει για να μην πονέσεις.
Ξέρει να γαμάει και να σε φροντίζει για να το γουστάρεις.
Με χαλάρωσε απίστευτα και με έκανε να μην ντρέπομαι καθόλου που της έκατσα, γιατί γενικά είμαι πιο πολύ του γάμα και παίζε απλά με το καυλί της άλλης,
αλλά εδώ οι ρόλοι αντιστράφηκαν, γιατί η γκόμενα ξέρει να σου γαμεί το μυαλό πρώτα.

Βλέμμα μαγικό, που δεν σε αφήνει λεπτό να μην καυλώσεις...
Πόδια γυμνασμένα, όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο34 ΜΠΟΥΤΑΡΕΣ!!!
Λίπος πάνω της 0 ! Και κοιλιακούς κορυφαίους όσους πρέπει να έχει. Σολάριουμ όλο το κορμί


Επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα χύσω κατευθείαν, έχυσα το πρωί, για να αντέξω..χαχαχαχαχα!!
Ενώ ήθελα να είμαι εγώ ενεργητικός, αυτή τα έφερε από εδώ και από εκεί και τελικά της έκατσα...
Στάνταρ είναι more active και δεν το γράφει για διαφήμιση..
Για να μην σας τα ζαλίζω η γκόμενα είναι ΘΕΑ, επαγγελματίας 100%, ξέρει τι και πως να το κάνει.
Και το κυριότερο δεν βιάζεται, είναι υπομονετική, τρυφερή και νιώθεις σαν να είναι η γκόμενά σου.

Έχυσα στα 20 περίπου λεπτά. Μετά κουβεντούλα 5-10 λεπτά, τα αγγλικά της δεν είναι καλά (πολλές φορές καταλάβαινε άλλα από αυτά που της έλεγα,
αλλά της βάζω και εδώ 10 με την ευρεία έννοια του όρου της επικοινωνίας, γιατί αξίζει μόνο 10 στο σύνολο).

Μετά άρχισε ο δεύτερος γύρος, ξανακαύλωσα, αλλά με έπιασε το άγχος ότι δεν χύνω με τίποτα τρίτη φορά σε μια μέρα..
Αυτή δεν άντεξε και έχυσε πάνω στο στήθος μου αρκετή έως πολύ ποσότητα.
Η γκόμενα μετά άρχισε να με φιλάει με γλώσσα και εγώ να τον παίζω για πάρτη της. Η απόλυτη καύλα ήταν η στιγμή που της ζήτησα να μιλάει πορτογαλικά ενώ τον έπαιζα και με φιλούσε παράλληλα.
Αφού λέω μαλάκα χέστο δεν ξαναχύνεις βγάζω τη σφυρίχτρα και το λήγω. Κάνω το μπανάκι μου και μετά αρχίζουμε την κουβεντούλα.
Έκατσα περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ....

ΕΠΙΛΟΓΟΣ:

Μετά από αυτή την εμπειρία 2 πράγματα κόλλησαν στο μυαλό μου.

1. Να ξαναπάω με άλλη τρανς στο μέλλον ή δεν αξίζει μετά από αυτή την θεϊκή εμπειρία με μια καταπληκτική επαγγελματία, που γεννήθηκε για να ΤΙΜΑΕΙ τα λεφτά της?
2. Να ξαναπάω με Ιζαμπέλλυ? Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο και ίσως τέτοιες γκόμενες είναι καλό να τις βλέπεις 1 φορά το χρόνο,
έτσι απλά για να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα.

Για να προλάβω κάποιους παπάρες εδώ μέσα....
Η κριτική μου δεν είναι ούτε διαφήμιση, ούτε υπερβολική. Υπερβολικό μόνο είναι το 10 της επικοινωνίας, αλλά με χαλάει να μην της βάλω 10 στο σύνολο.
Για την Ιsa οι Ισπανοί στο rincon και στο taiaka την βγάζουν και την παίζουν κανονικά....γράφονται διθυραμβικοί ύμνοι!!
Ελπίζω να βοήθησα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
102
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2012
Καλύτερα να πας σε κανένα γιατρό Χμμμ; Γλώσσα
14 Ιουνίου, 2012
Ρε,τι γίνεται.............
14 Ιουνίου, 2012
Δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι...και τι θαρχισουν να λενε...
Εγω προσωπικά έχω να πω, πολύ καλή κριτική, δομημένη, αληθινή.
Νομίζω μια εμπειρία που δύσκολα μοιράζεται κανεις.
14 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι,οι γιατροι γαμανε καλυτερα? Χμμμ;
14 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ η κριτική μου απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό, το οποίο γουστάρει τις τρανς.
Ας λένε ότι θέλουν..
Δεν πρόκειται ούτε να θιχτώ ούτε να μαλώσω με κανέναν.
Όλα καλά.
14 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον σε "εφτιαξε" η φαση αν και δεν ειχε τιποτα sadomazo... Πως καταλαβες οτι η κριτικη ειναι αληθινη ?
14 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να το κανει τον γιατρο ? Η θεραπεια "πουτσα στον κώλο" του ελυσε τον ενδοιασμο ενεργητικος/παθητικος. Κριμα που δεν του περισσευουν να χορτασει περισσοτερο.
14 Ιουνίου, 2012
Τα 'χουμε πει και στο φόρουμ πολλές φορές, ας το πούμε κι εδώ. Όποιον δεν αφορά το συγκεκριμένο "σπορ", απλά δεν ασχολείται. Κανένα νόημα δεν έχουν εξυπνάδες και καζούρες για τα γούστα του άλλου, κι από 'δώ και πέρα τέτοια σχόλια δε θα πολυπερνάνε. Σπασίκλας
14 Ιουνίου, 2012
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρό. Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή. Επίσης καλό θα ήταν ο David να κάνει ανάλυση σύντομα όσο και μετά από 6 μήνες για να σιγουρευτεί ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.
15 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολύ εκφοβιστικό το σχόλιό σου Δρ. Φίσερ !

Απόλαυσε ο άνθρωπος και κάτι τα κομπλεξικά αλάνια, κάτι ο Δρ. πάμε να του το χαλάσουμε !
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2